Hilton İstanbul Bosphorus, şehrin ortasında havuz keyfi sezonunu açıyor; metropol hayatına kısa bir mola için sizleri şehrin en büyük otel havuzuna davet ediyor. Sezonluk havuz üyeliklerinde birbirinden cazip hediyelerin yer alacağı, barbekü partileri ile eğlenceli saatlerin yaşanacağı havuz başında, günde iki kez yapılacak soğuk havlu servisi ise serinliğe davetiye çıkaracak.

Türkiye’nin ilk beş yıldızlı uluslararası oteli Hilton İstanbul Bosphorus, şehrin kalbinde rahat bir nefes almak ve kendini sayfiye yerinde hissetmek isteyenler için ideal bir ortam sunan havuzunu Mayıs ortasında açmaya hazırlanıyor. Yaz sezonu boyunca 08:00-20:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan Hilton İstanbul Bosphorus’un açık havuzu, sezonluk havuz üyeliklerinde de çok özel fırsatlar sunuyor.

Günlük giriş ücretine, şezlong, şemsiye, havlu, özel dolap, şampuan, duş, saç kremi ve vücut jeli dahil olduğu açık havuz kullanımlarında misafirlere günde iki defa ücretsiz soğuk havlu servisi de yapılıyor. Hafta içi tek kişi için giriş ücreti 170 TL, çift kişi için 310 TL’den sunulurken ve hafta sonu fiyatları ise tek kişi için 250 TL, çift kişi için 450 TL. Aylık kullanım ücretinin 985 TL olduğu açık havuz üyeliğinde, Mayıs-Eylül ayları arasındaki hafta sonu girişlerinin de dahil olduğu 5 aylık üyelik ücreti ise 2750 TL.

Hilton İstanbul Bosphorus’ta havuz etrafında özel olarak tasarlanmış 23 adet kabana bulunuyor. Lüks bir havuz keyfi yaşamak isteyen misafirler için ideal olan kabanalarda, güneşlenme terasından, banyo bölümüne, yataktan, atıştırmalıklara, mini bar ve televizyona kadar pek çok detay bulunuyor.

Hafta sonunda hem havuzdan yararlanmak hem de havuz başında barbekü keyfi sürmek isteyenler için ise Hilton Istanbul Bosphorus çok özel fiyatlarla bu yaz da barbekü partilerine devam ediyor.

İstanbul’un merkezinde açık havuz keyfini Hilton İstanbul Bosphorus kalitesinde yaşamak için bu fırsatı kaçırmayın.