YUSUF ZENGİN

TAV Havalimanları Holding, Atatürk Havalimanı'nın kapanmasının ardından Vadistanbul'a taşınıyor. Taşınmayı ise TAV CEO'su Sani Şener duyurdu.

Atatürk Havalimanı, 5-6 Nisan'da İstanbul Havalimanı'na gerçekleştirilen 'Büyük Göç'e sahne olmuştu. Atatürk Havalimanı'ndaki kargo ve iş jetleri dışındaki tüm uçuşlar ise o tarihten sonra İstanbul Havalimanı'na kaydırıldı. TAV Havalimanları Holding de, bugüne kadar Atatürk Havalimanı'ndaki ana merkezinde faaliyet göstermeye devam etti.

TAV CEO'su Sani Şener, bu sabah sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda TAV Holding'in de yeni yerine taşınacağını açıkladı. Şener, "Artık çalışanlarımız ve yolcularımızdan sonra biz yoneticiler de Atatürk Havalimanı'na elveda diyoruz." ifadelerini kullandı.

BIRÇOK ŞİRKET ORAYA TAŞINIYOR

Vadistanbul, 300.000 metrekare ofis alanı ile Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşıyor. Yatay mimaride bu metrekareye sahip tek kompleks olan Vadistanbul; Socar, Alternatif Bank, TAV Havalimanları Holding, Mng Kargo, Evyap Holding, Kale Endüstri Holding, Polimeks Holding ve Mitsubishi Electric gibi ülke ve dünya ekonomisine yön veren önemli şirketlerin genel merkezlerine ev sahipliği yapıyor.

“DÜNYANIN İŞİ” VADİSTANBUL'DA!

İş dünyasının yeni cazibe merkezi olan ve 9 bloktan oluşan Vadistanbul, tüm donatıların birbirine çapraz fayda sağlayacak şekilde hayata geçirilerek, yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran Türkiye’nin ilk ve tek karma projesi olarak öne çıkıyor. Ofislerde yüzde 78-80 arasında net alan verimliliği sunulan Vadistanbul, bulunduğu konum itibariyle TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantılarının keşişim noktasında yer alıyor.

Komplekste aynı zamanda misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz beş yıldızlı Radisson Blu Otel de bulunuyor.