“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, annelerin favori ikilisi Türk kahvesi - çikolatayı bir araya getirdiği lezzet paketiyle bu Anneler Günü’nde de yüzleri güldürüp damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

El yapımı tarzında gerçek çikolata!
Anneler Günü’ne özel pakette 16’lı kutuda spesiyal veya trüf çikolata ile 250g orta veya çok kavrulmuş Türk Kahvesi bulunuyor. Bir Kahve Dünyası klasiği olan spesiyal çikolatada, sütlü ve bitter lezzetler sofistike bir sunumla buluşuyor. Tamamen el yapımı tarzında üretilen, görünümüyle fark yaratan trüf çikolata ise Hindistan cevizli, bitter ve sütlü çikolata dolgularıyla çikolata keyfini zirveye taşıyor.

Annelerin damak zevkine özel Türk kahvesi çeşitleri
Kahve Dünyası’nın, Brezilya’nın dik yamaçlarında yetiştirilen ve el emeğiyle toplanan çekirdekleri özenle kavurarak hazırladığı Türk kahvesi çeşitleri de, farklı damak tatlarına hitap ediyor. Orta kavrulmuş Türk kahvesini turunçgiller, odunumsu, meyvemsi ve cevizli çikolata gibi lezzetleri tercih eden, çok kavrulmuşu ise bitter çikolata, narenciye, odunumsu ve toprağımsı tatları seven anneler afiyetle içiyor.