Türkiye’nin ilk ve tek hobi - aktivite festivali Big Boyz Festival’le İstanbul’un kalbi, 15 – 16 Haziran tarihlerinde büyük bir heyecanla İstanbul Kemer Country Club’da atacak. Macera ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle 3.’sü düzenlenecek Big Boyz Festival’de bu yıl, aksiyonun dozunu biraz daha artıracağız. Festival hobi meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları 15 bin metrekarelik alanda deneyimleme fırsatı sunacak.

Son dönemde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hurricane 360 VR ile olağanüstü sanal gerçeklik deneyiminden dünyanın en çok saygı duyulan ve en yüksek performansa sahip spor otomobillerinden Lotus’u kullanmaya, yaklaşık 70 yıldır dünyanın en iyi arazi araçlarından biri olan efsane Mercedes-Benz Unimog’la gezinti keyfinden Mercedes-Benz X-Class V6 ile doğanın içinde yapılacak heyecan dolu test sürüşleri ve Mercedes-Benz CLA Coupe’u yakından inceleme fırsatı ile unutulmaz 2 gün geçirmeye ne dersiniz? Festival alanına özel hazırlanacak X-Trial parkurunda ya da Pitbike motosiklet yarışmasında sınırlarınızı keşfetmek ister misiniz? Motosiklet ve V8 araç tutkunlarını büyüleyecek kortej, DTVtest sürüşleri, drone eğitimleri, ATV kullanımı, fotoğrafçılık etkinlikleri ve daha onlarca farklı aktivite, Pioneer DJ & SDJ Music Academy’nin DJ performansları eşliğinde gün boyu sürecek renkli partiler, Yüksek Sadakat ve DJ Burak Yeter gibi isimlerle eğlenceli konserlere ev sahipliği yapacak Big Boyz Festival’i kaçırmak istemeyeceksiniz. 15 – 16 Haziran tarihlerinde kimseye söz vermeyin. Adrenalin, macera ve eğlence dolu Big Boyz Festival’e gelin birlikte keşfedelim, eğlenelim.

Big Boyz Festival 15 – 16 Haziran program akışı için link:

http://bigboyzfestival.com/2019-festival-programi/

Big Boyz Festival tanıtım filmi için:

https://www.youtube.com/watch?v=eWNGpIIPaGs

Not: Lütfen LCV yaptırınız. Bilgi ve LCV için: Amazon İletişim– Jülide Çağlı/0553 239 48 18 - 0530 944 71 76 julide@amazoniletisim.com.tr

Servis Bilgileri

Kalkış yeri:Özdilek AVM önü - Büyükdere Cad. No.181 Şişli / İSTANBUL

Özdilek AVM’den Big Boyz Festival alanına gidiş saatleri :

15 – 16 Haziran 2019 tarihleri için: 13.00

Big Boyz Festival alanından Özdilek AVM’ye dönüş saatleri:

15 Haziran 2019 Cumartesi günü: 23.00

16 Haziran 2018 Pazar günü: 22.00

Servisler tam vaktinde kalkacaktır. Şoför bilgileri:Ersin Bey GSM: 0 5383202059