Galatasaray'ın Monaco'dan transfer etmek için uğraş verdiği Radamel Falcao için kulüpler yarın son kez masaya oturuyor! Galatasaray ve Monaco, 29 Ağustos Çarşamba günü son kez görüşecek ve Falcao transferi karara bağlanacak. 33 yaşındaki Kolombiyalı, Galatasaray'a gelmek için Monaco'ya rest çekti ancak Monaco, işi yokuşa sürmeye devam ediyor!

Son Dakika Falcao transferinde, yarın kritik gün... Galatasaray, Monaco ile son kez masaya oturacak buna göre ya masadan kalkacak ya da Falcao ile birlikte İstanbul'a dönülecek. Monaco 2. başkanı, daha önce yaptığı açıklamada Falcao'yu kolay kolay bırakmayacaklarını, Falcao için 5 milyon euro bonservis bedeli istediklerini açıklamıştı.

FALCAO TRANSFERİNDE SON DAKİKA! KULÜPLER MASADA

29 Ağustos Çarşamba günü Falcao için Monaco ve Galatasaray masaya son kez oturuyor! Falcao'nun Galatasaray ısrarının ardından transfer %99 ihtimalle bitecek. Ancak Monaco, 33 yaşındaki golcü için 5 milyon euro bonservis bedeli istiyor.

Galatasaray, Falcao'nun Galatasaray'da oynamak istemesini koz olarak kullanıp bonservis bedelini 2-3 milyon eurolara düşürmek istiyor. Ancak olumsuz bir durumda 5 milyon euroluk bonservis bedeli ödenerek Falcao transferi tamamlanacak!

FALCAO KAP YA BUGÜN YA HİÇ

Falcao transferi için KAP açıklamasının 29 Ağustos Çarşamba mutlaka gelmesi bekleniyor! Falcao Kap için Galatasaray taraftarı uzun süredir bekliyor. Cimbom, 29 Ağustos Çaraşmba günü Falcao'yu KAP'a bildirmezse artık transfer rafa kalkmış anlamına gelecek.