Türk Silahlı Kuvvetleri'nce (TSK) Suriye'nin kuzeyindeki terör örgütlerine yönelik yürütülen 'Barış Pınarı Harekâtı'na, Bursa AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları'ndan asker selamlı destek geldi.

TSK tarafından Suriye'de, Fırat'ın doğusunda terör örgütlerine karşı yürütülen 'Barış Pınarı Harekatı'na, Türkiye'nin dört bir yanından destek geliyor.

Harekâta katılan Mehmetçiğe bir destek de AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları'ndan geldi. Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na AK Partili gençler halı saha maçında ay yıldızlı tişörtlerle Mehmetçik'e destek verdi.

AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları Başkanı Ülhak Eyin yaptığı açıklamada, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Türkiye olarak askerlerle beraber olduklarını, kalplerinin beraber attığını ifade etti. Eyin, "Askerlerimize buradan selam gönderiyoruz, Allah yar ve yardımcıları olsun. AK Parti Yıldırım Gençlik Kolları olarak düzenlemiş olduğumuz halı saha maçında kahraman Mehmetçiğimizi unutmadık. Türkiye olarak aklımız hep askerlerimiz ile beraber, kalplerimiz Mehmetçik'imiz ile atıyor. Biz Türkiye'yiz asla vazgeçmeyiz, pes etmeyiz, mücadelemizi hiç kimse durduramaz. Asker selamımızdan rahatsız olan UEFA ne kadar rahatsız olsalar da biz bu selamı vermeye devam edeceğiz." diye konuştu.