YUSUF ZENGİN

Annem olsaydı. Sezen’i Annem sanacaklar..Sezen albümüm için Türk Müziği şarkısı yaptı. Sezenle albüm yapacağım diye 2 kilo verdim. Sahne kostümlerine isim veren Ayta Sözeri sahneye Sibel Can adını verdiği kostümle çıktı.

Yıldızların geçidinin yaşandığı Gece Life Nakaştepe büyük bir hayran kitlesi olan ünlü sanatçı Ayta Sözeri sahneye çıktı. Sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sahne Kostümlerine isim takan ünlü sanatçıya Zeki Müren’in de sahne kostümlerine isim verdiği hatırlatılınca Zeki Beyin kostümlerini kendi tasarladığınız hatta kumaşına kadar kendi seçtiğini biliyordum ama bunu yeni öğrendim keşke her konuda Zeki Müren kadar yetenekli olsak dedi.

Gece Life Nakaştepe sahnesine Sibel ismini verdiği özel tasarım kostümle çıkacağını söylen ünlü sanatçıya basın mensupları fuşya renkteki uzun pelerini işaret ederek biz anladık Sibel Can diyebilir miyiz bu kıyafete sorusuna genelde soy isimleri söylemiyorum yanlış anlaşılmasın diye ama sizin dediğinizi kabul etmiş olayım. Kostümlerime isim takarken beğendiğim ve onlarla sahnede kendimi şarkı söylerken hayal ettiğim kişileri seçiyorum.Bugünde Sibel can ile şarkı söyleyeceğimi hayal ettiğim için bu kostümü seçtim. Sezen Aksu ile dostluğu hatırlatılınca artık yakınlığımızı herkes biliyor yakında annen diyecekler ne güzel olur değil mi Sezen Annem olsaydı.Ben çok albüm yapma taraftarı değildim üç ayda bir sıcacık yeni şarkı çıkarmak çok güzel geliyordu bana ama Sezen bu sefer albüm yapmamı istedi. Kendisi bana bir Türk müziği bestesi yaptı duyunca çok beğeneceksiniz. Sezen ile çalışmak biraz zor tabi bazen beni çalıştırırken ben kaçmaya çalışıyorum hatta arkamdan sesleniyor biraz sıkıya geldin kaçıyorsun hemen diyede valla bende 2 kilo verdim sezenle albüm yapacağım diye dedi. Gece Life Nakaştepe’de sırasıyla 19 Ekim Cumartesi Rober Hatemo ,26 Ekim Cumartesi Linet,01 Kasım Cuma Selami Şahin, 02 Kasım Cumartesi Ersay Üner gibi ünlü isimler sahne alacak.