Bu yıl 24 farklı kapının ardında saklanan minik kahramanlar, L’Occitane’ın gerçek hikayelerini ünlü illüstratör Hsinping Pan tasarımlı rüya takvimiyle anlatıyor.
Her bir kapının ardında L'Occitane'dan minik bir sürprizin sizi beklediği, parlak, eğlenceli ve benzersiz ürünler var. Ve her ürün acil durumda çantamıza girmeye hazır.

L’Occitane Advent Calendar 2019 – 350 TL

-Online satışa özel-

Best Of L’Occitane with Music Box..

Her yıl L’Occitane’ın kullanıcıları için özel olarak hazırladığı, en sevilen ürünlerinin seyahat boylarından oluşan Best of L’Occitane seti biraz daha özel. Bu yıl minik L’Occitane kahramanlarına eğlenceli tasarımıyla dikkat çeken sevimli bir müzik kutusu eşlik ediyor.

Best of L’Occitane_2019 – 169 TL

Rengarenk L’Occitane Yeni Yıl Çantaları..

Birbirinden Özel Seyahat boyu ürünlerden oluşan bu çantaları kullanmaya kıyamayacaksınız..

Cherry Keşif Çantası – 109 TL

Neroli & OrchideeKeşif Çantası – 109 TL

Terre de Lumiere Keşif Çantası – 109 TL

2019 Yeni Yıl KeşifÇantası- 89 TL

Minik Heyecanlar..

Ufak ama etkili bir hediye arayanlar için bire bir seyahat boyu setleri..

Mini El Kremi Üçlüsü – 55 TL

Yılbaşı Yıldızı Verbena– 69 TL

Yılbaşı Yıldızı Shea Butter – 69 TL

Yılbaşı Küresi Cherry Blossom – 69 TL

Yılbaşı Küresi Almond – 89 TL

Yılbaşı Verbena Seyahat Seti – 89 TL

Shea Vücut Bakım Kiti – 159 TL

Rengarenk Yılbaşı Bonbonları..

Badem Sarı Bonbon – 39 TL

Shea Mavi Bonbon – 39 TL

Cherry Kırmızı Bonbon – 39 TL

Aromakoloji & Lavanta Yeşil Bonbon – 39 TL

El Kremi & Lip Balm İkilisi..

Bu yıl L’Occitane x Hsinping Pan işbirliği ile illüstratif motiflerle süslenmiş, kendi özel ambalajında L’Occitane severlerle buluşacak, “el kremi-lip balm ikili seti” tatlı ve keyifli bir hediye arayanlar için birebir.

Hand Cream 30 ml & Lip Balm Duo- 99 TL

Lip Balm 12 ml

*Dilediğiniz el kremi ve lip balm ile bu seti siz de tasarlayabilirsiniz.

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...