DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin,Havalimanlarındaki sistem ve cihazların proje, kontrol, bakım, onarımlarını yapan ve elektrik sistemlerinin 7/24 kesintisiz işletilmesi görevini yerine getiren Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımızın “24 Kasım Havelted Günü”nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Dünyada baş döndürücü bir hızla gelişmeye devam eden sivil havacılığın ülkemizin istikbali için büyük önem taşıdığının farkındayız. Bu bilinçle Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerini hayata geçirdik, yurdumuzun dört bir yanına modern havalimanları inşa ettik.

Uçuş emniyeti ve yolcu konforunu en üst düzeyde sağlayıp, daha fazla yolcuya daha da kaliteli hizmet vermek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Avrupa’da hava yolu ağına en çok trafik sağlayan hava sahalarından birisi olan 1.000.000 km2'lik hava sahamızı başarıyla yönetiyoruz.

Elde ettiğimiz bu güzel neticelerde, havalimanları ve seyrüsefer yardımcı istasyonlarındaki sistem ve cihazların proje, kontrol, bakım, onarımlarını yapan ve elektrik sistemlerinin 7/24 kesintisiz işletilmesi görevini yerine getiren Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımızın katkısı büyüktür.

Bu düşüncelerle gece gündüz demeden görevlerini eksiksiz yerine getiren Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımızın “24 Kasım HAVELTED Günü”nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı