Kişiye özel tasarımlar yapan TREZZ mobilya, RB SHOWROOM Bebek’te düzenlediği “Friends & Family” daveti ile mobilyalarını yakından tanıttı.

Rezzan Benardete ve Tayfun Mumcu iş birliği ile bu yıl hayat bulan TREZZ Mobilya’nın bugün Bebek RB SHOWROOM’da gerçekleştirdiği özel güne yakın dostları Ahmet Türkkan, Aslı Ekşioğlu, Ayşecan Özyeğin Oktay, Ayten Danışman, Aygen Meseretçioğlu, Burcu Esmersoy, Didem Bağrıaçık, Gülden Büyükuçak, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Mert Aslan, Nükhet Eczacıbaşı, Reyhan İpekel, Monik İpekel, Selda Özkök, Şirin Yalçın, Tolga Sezgin gibi isimler katıldı.

Kadife puflar, masif meşeden konforlu koltuklar ve dore detaylarla zenginleştirilmiş, dresuarlarını tanıtan TREZZ, bu şık alternatifleri aynı zamanda kullanılacakları alana uygun olarak farklı ölçü ve malzemelerle de üretebiliyor.

Alıcılarına dekorasyon danışmanlık servisi de veren marka ile tanışmak isteyenler, Bebek’teki RB SHOWROOM’u ve farklı alternatifler için Beymen Zorlu İstanbul’u ziyaret ederek ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirler.