Bu kış Timberland, ikonik bot modellerine farklı yorum kattığı yenilikçi modellerle ve daha fazla renk seçeneğiyle karşımızda! Kış mevsimi için tasarlanmış, her ortama eşlik eden bot koleksiyonu, rahatlıktan ödün vermeden stil arayan kadınlara gün boyu eşlik ediyor.

Yüksek performans ve her ortamda konfor vadeden geniş yelpazedeki bot koleksiyonu, Timberland'in markanın dünya çapında duyurduğu ‘Nature Needs Heroes' kampanyasıyla da örtüşüyor. Kampanya ile paralel olarak doğaya saygı ve sürdürülebilirlik kavramlarını temel alan Timberland bot koleksiyonları, rahatlıktan ödün vermeden gündüzden geceye devam eden stil sahibi şehirli kadınlara, her tarzda alternatifler sunuyor.

Zaman tanımayan “o” klasik bu sezon daha renkli'

İkonik Timberland botlar bu sezon klasik sarı, tarçın ve siyah botların yanı sıra farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

45 yılı aşkın süredir kış mevsiminin gözdesi olmayı başarmış sırçalı nubuk deri, tırtıklı kalın kauçuk taban ve ince işçiliği bir araya getiren Timberland botlar bu sezon suni kürk detaylı kırık beyaz, pudra pembe ve kırmızı nubuk renk alternatifleriyle de dikkat çekiyor.

İkonik Timberland botların ve yenilikçi modellerin fiyatları 1.099 – 1.399 TL arasında değişiyor.

İlhamını klasik botlardan alan sezon favorisi olmaya aday: Timberland Courmayeur

Bu sezon öne çıkan Timberland Courmayeur Valley kadın botları, ideal rahatlık ve hafifliğin yanı sıra tüm kombinlere rahatça uyum sağlayacak zarif bir model olarak ayrışıyor. Şehirli kadına ihtiyaç duyduğu zahmetsiz şıklığı sunan, feminen ve inovatif Courmayeur modeli, 14 santim uzunluğunda, eva orta taban, ekstra rahatlık sunan ortholite taban, iki parçadan oluşan flex iç taban ve 3.5 santim topuk boyuna sahip. Su geçirmez bu modeldeki astar ve bağcıklar ise geri dönüştürülmüş malzemelerden üretildi.

Courmayeur botlar kiremit, gri, siyah ve kahverengi renk seçenekleri, bağcıklı ve bağcıksız chelsea modelleriyle kış gardıroplarında yerini alıyor. Chelsea model 999 TL, bağcıklı deri model 1.199 TL ve bağcıklı suni kürk detaylı model ise 1.299 TL olarak satışa sunuluyor.

Hem sıra dışı hem inovatif: Timberland Silver Blossom topuklu botlar

Klasik Timberland botların temel özellikleri üzerine kurulan Silver Blossom, topuklu bot şıklığını gün boyu rahatlık vaadiyle birleştiriyor. Klasik kombat botlara topuklu ve feminen bir hava katan Timberland Silver Blossom botlar kızıl, kahve ve sarı detaylı ve siyah olarak iki ayrı renk alternatifine sahip. Timberland Silver Blossom modelinin satış fiyatı ise 999 TL.