Pop müziğin iddialı isimlerinden Ece Seçkin, Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında yer alan Trump Cadde’de sahne aldı.

Sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan genç sanatçı, ‘Dibine’ ve ‘Adeyyo’ şarkısı ile hayranlarını selamladı, “Arkadaşlar enerjiniz o kadar güzel ki bugün çok uzun ve çok güzel bir konser olacağından eminim” dedi. Kendisine hediye edilen portreye çok sevinen ve teşekkür eden ünlü sanatçı, yeni bir yıl gelecek diye çok heyecanlı olduğunu söyledi. “2020’de bir keramet var, 2020 bizim yılımız olacak mı” diyerek ‘Aman Aman’ şarkısını seslendirdi.

İzleyenlerle sohbet ederek şarkılarına devam eden Ece Seçkin, sahneye davet ettiği hayranı ile şarkı söyledikten sonra kolyesini çıkarıp hediye etti.

Enerjik ve sempatik tavırlarıyla kendini dinlemeye gelenlere eğlenceli bir akşam yaşatan Ece Seçkin, dillerden düşmeyen şarkılarını ard arda seslendirdikten sonra “İstanbul beni seviyor musunuz” diyerek çoşkulu bir alkış aldı. “Sizi çok seviyorum, inşallah 2020 sizin yılınız olur” temennisinde bulundu ve “Kendinize iyi bakın” diyerek sahneden ayrıldı.