YUSUF ZENGİN

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) kurucu başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kastamonu Eğitim Kültür ve Spor Merkezi’nde kulüp başkanı İlker Dilek ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Küçükşabanoğlu KASGEG olarak bugüne kadar hayata geçirilen projeleri ve hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlatırken, başkan Dilek’se kulübün mevcut durumundan ve projelerini anlatarak fikir alışverişinde bulunuldu.

KASGEG Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, “İlker başkan ve ekibinin hedeflerini ve vizyonunu dinledikten sonra çok mutlu olduk. Başkan ve ekibine, samimiyetleri ve misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Yolları açık olsun” ifadelerini kullandı. İstanbul Kastamonuspor Başkanı İlker Dilek, “Genç arkadaşlarımıza bu güzel ziyaretleri için teşekkür ederiz. Kulüp olarak gençlere ve gençliğe önem verdiğimiz bu noktada Zafer Küçükşabanoğlu ve ekibini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Küçükşabanoğlu ve ekip arkadaşlarına çıktıkları yolda başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda KASGEG Başkanı Küçükşabanoğlu başkan Dilek’e günün anısına hediyelerini takdim etti. Başkan İlker Dilek ise Zafer Küçükşabanoğlu’na isminin yazılı olduğu 37 numaralı formamızı hediye etti.