Trendlere yön veren parçaların yaratıcısı Muse For All, ilkbahar – yaz koleksiyonunda günlük ve gece kombinlerinin fark yaratan parçası cekete kazandırdığı modern feminen yorumuyla dikkat çekiyor.

Moda Tutkusu’nun yaratıcısı Yasemin Öğün’ün geniş moda anlayışını yansıtarak binlerce isme ilham olan markası Muse For All, ilkbahar & yaz koleksiyonunda yer alan ceketler ile bahar mevsiminin enerjini yansıtıyor.

Klasik formları, dünya trendleri ile birleştiren Muse For All, kadının yoğun tempolu hayatında giyilebilir, cool parçalar tasarlıyor. Çarpıcı ama sakin, kaliteli ama ulaşılabilir moda anlayışını şık olmak isteyen kadınlarla paylaşan marka, seçimi stil sahibi kadına bırakıyor.

Gece şıklığına uygun bebek mavisini dikkatleri toplayan bir forma dönüştüren Muse For All, yine mavinin farklı bir tonunu her devrin parçası olabilecek çizgili desen ile salaş günlük bir görünüm sunuyor. Son olarak turuncunun enerjisini, nefes alan kumaş yapısıyla günlük ve gece kullanımına uygun bir şıklık seçeneğine dönüştürüyor.

MUSE FOR ALL HAKKINDA

Muse For All 2019 yılında Yasemin Öğün tarafından kurulmuş bir hazır giyim markasıdır. “Muse For All” geçmişten günümüze tüm moda sever kadınlardan ilhamını alır, dünya trendleriyle harmanlar ve klasikleşecek parçalarla gardırobunuza dahil olur. 1950’ler sonrası modanın en gösterişli ve yükseldiği dönemden 90’lara uzanan tüm ikonik kadınları ilham alan, günümüz stil otoritelerine hitap eden koleksiyon parçalarıyla Muse For All; kendine güvenen, güçlü, dinamik ve özgüveni yüksek kadının güvenli durağıdır. Kalite, kalıplarından ödün vermeden, kadının öz beden güzelliğinin önüne geçmeyen parçalardan oluşan marka DNA’sında hayatı hızlı yaşayan, akıllı alışveriş yapan, yatırımlık moda seven kadın vardır. Sizde ilham almak ve vermek için #museforall ailesinin bir parçası olabilirsiniz.