Skincolor de la MerTM makyaj artisti ve güzellik meraklıları için kusursuz La Mer Görünümü yaratmak üzere, cilt bakımı faydalarını ve pürüzsüz kapatıcılığı bir güzellik ritüeline sığdırdı.

Skincolor de la MerTM koleksiyonu herkes için en doğru kişisel cilt bakım ve makyaj ihtiyaçlarını karşılayacak yokmuş hissi veren hafif renklendiricilerden ipeksi yumuşaklıktaki fondötenlere kadar geniş bir skala sunuyor.

Skincolor de la MerTM, La Mer’in efsanevi hücre yenileyici formülü Mucize İksirTM ile hazırlanmış ihtiyaca göre uyarlanabilen kapatıcılık ve tedavi edici nem sunan yeni The Soft Moisture Powder Foundation SPF 30 ve yeni The Perfecting Primer ile güzellik otoriterlerine ilham vermeye devam ediyor.

YENİ THE SOFT MOISTURE POWDER FOUNDATION SPF 30

Soft Moisture Powder Foundation SPF 30 eşsiz hibrit formülü sayesinde, likit fondötenin nemli ve yumuşak dokunuşunu hafif ve pudramsı yapısıyla sunuyor. Kendi cildinizden farksız doğal bir görünüme pürüzsüz ve kadifemsi bir bitişle kavuşmanızı sağlıyor. Özel bir faz değiştirme işlemi, hassas pudra yapısının sıvı forma nüfuz etmesini sağlarken, pudra formuna dönüştürmeden önce içeriği Mucize İksirTM ve güçlü bir antioksidan olan ıhlamur ile birleştiriyor.

İhtiyacınız olan SPF korumasını sağlarken, kurumayan, kremsi, hafif nemli yapısı ile tüm cilde anında pürüzsüz bir görünüm kazandırarak renk eşitsizliklerini yok ediyor ve ince çizgilerin görünümünü azaltıyor. Su ,ter ve neme dayanıklı. Fotoğraflarda daha iyi görünmenizi sağlayan, hava kadar hafif formülü sayesinde kat kat uygulanabilir kapatıcılık sunan yapısı gün boyu cildinizin sağlıklı, canlı ve doğal görünmesini sağlıyor.

Yeni Soft Sea Fermenti

İçeriğindeki denizden elde edilen yenileyici Tidal algleri ile işlenmiş aktif karışım cildin doğal yapısı ve nemliliğini korumasını sağlayarak cildin sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Uygulama Şekli

Cilde yumuşak sünger aplikatör yardımı ile uygulayın ve mükemmel doğal görünüm elde etmek için dışa doğru hareketlerle boynunuza kadar devam ettirin. Çift taraflı sünger yardımı ile kişisel ihtiyaçlarınıza göre uygulama yapabilirsiniz. Süngerin yumuşak tarafını doğal görünüm ve daha yüksek kapatıcılık, ipeksi tarafını ise rötuşlar ve hafif kapatıcılık için kullanınız.

SKINCOLOR DE LA MER KOLEKSİYONU

THE SOFT FLUID LONG WEAR FOUNDATION SPF 20

Doğal, gündüzden geceye parlaklık

Yeni 11 ton mevcut

Fiyat:755 TL

YENİ THE SOFT MOISTURE POWDER FOUNDATION SPF 30

Yumuşak ve kadifemsi, mevcut fondöten formlarına meydan okuyor

10 tonda mevcut

THE LUMINOUS LIFTING CUSHION FOUNDATION SPF 20

Tazelik ve rötuşlar için kolay taşınabilir formuyla

4 tonda mevcut

Fiyat: 755 TL

THE RADIANT SKINTINT SPF 30

Anında canlılık veren kapatıcılık

7 tonda mevcut

THE HYDRATING ILLUMINATOR

İçten dışa anında parlaklık

Fiyat: 400 TL

THE CONCEALER

Gençleştirici antioksidanlarla kusursuz ve pürüzsüz bir cilt

3 tonda mevcut

Fiyat: 490 TL

THE SHEER PRESSED POWDER
Anında sağlıklı ve mat bir görünüm

4 tonda mevcut

Fiyat: 570TL

THE POWDER

Kusursuz bir sonuç için hava kadar hafif

Fiyat: 600TL

THE FOUNDATION BRUSH

Pürüzsüz ve kusursuz kapatıcılık

Fiyat: 350TL

THE POWDER BRUSH

Çok yönlü kullanım

Fiyat: 350 TL