Brooks Brothers İlkbahar Yaz 2020 sezon ve eski sezon tasarımlarının tümü online alışveriş portalı “edwards.com.tr”de sizleri bekliyor…

Hazır giyimde moda tarihine gofre kumaş, hint kumaşı, non-iron (ütü gerektirmeyen) gömlek ve orijinal düğme yakalı gömlek gibi ikonik parçalar ile imzasını atan Brooks Brothers; İlkbahar Yaz 2020 Kadın ve Erkek Koleksiyonları ile baharın sinyallerini bu kez edwards.com.tr’de veriyor. Yeni koleksiyon, online alışveriş portalında yoğun ilgi görürken markanın ilkbahar – Yaz 2020 koleksiyonu dışında tüm sezon ürünleri de indirimli fiyat seçeneği ile misafirlerine göz kırpıyor. Tüm sezonların en hit parçaları ile, Brooks Brothers koleksiyonları edwards.com.tr’de keşfedilmeye hazır olduğu gibi dünyaca ünlü Replay, Sperry gibi markaların yanında yine erkekler için denizci stilinden ödün vermeyen Port Royale markası da mevcut. Kadınlar içinse ışıltısıyla göz kamaştıran Merano Design, Jimba ve Qimu Bags ile Un Poco gibi markalar sizleri bekliyor.

Beyaz Kumsallardan Alınan İlhamla Tasarlanan Koleksiyon

Her sezon oluşturduğu özel koleksiyonlar ile iddiasını ortaya koyan Brooks Brothers; İlkbahar Yaz 2020 Kadın koleksiyonu için Zac Posen, ilhamını Hamptons Kıyı şeridi boyunca uzanan beyaz kumsallardan aldı. Zamansız stili, proporsiyon ve feminen yapısı ile harmanlayarak formlara taşıyan marka; kırmızı beyaz ve mavi renkleriyle birlikte güneş ışığı ile parlayan yumuşak beyazlar, deniz kabuğu tonları, pastel bebe mavisi ve gül pembelerinden oluşan renkleri yoğun olarak kullandı. Bahar koleksiyonunda lüks hissiyatı ile kısa ceket ve elbiselerde görülen kırmızı, beyaz ve mavi renkte tüvitler oyuncu desenler üzerine kuran Brooks Brothers; kendisinin klasiği olan gofre kumaşa lacivert pötikare desen takımlarda ve elbiselerde yer verdi.

İlkbahar Yaz 2020 ‘de Erkekler İçin İnovatif Şıklık Trendi

Erkek giyiminin öncü markalarından Brooks Brothers özenle oluşturduğu 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda gelenekseli inovasyonla buluşturarak özellikle klasik dış giyim, gömlek ve pantolonlarda inovatif tasarımlar oluşturdu.

Teknolojik detaylarla şekillenen erkek koleksiyonunda marin detaylar, çelik rengi mavi, turkuazın farklı tonları yeşil ve lacivert tonları ile bütünlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda bulunan denizci düğümlerinden esinlenen saç örgülü trikolar, çapa motifi ve deniz feneri motifleri dikkat çekiyor. Bahar aylarının serinliğinde spor montlar, hopsack kumaş spor ceketler, doku ve kolay kullanım özellikleri sunuyor. Serin günler için su geçirmez katlanabilir parka ve renk seçenekleriyle bomber ceketler bahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.