Her ne kadar Covid-19 pandemisi nedeniyle daha çok evlerimizde olsak da ciltlerimiz daha kuru ve hassas. Bu yüzden güneşe her çıkıldığında koruma ihmal edilmemeli, zararlı ışınlarla savaşırken cildi onaran L’Occitane kremlerle tanışmalı!

L’Occitane’nın en çalışkan güneş koruyucuları yanı sıra antioksidan etkili, cilde sıkılığını geri kazandıran ürünlerden oluşuyor.

Daha sıkı bir cilt için

Immortelle Precious SPF 20

İki patenti ile hafif dokulu Precious Cream, 3’lü bir etki sunarak kırışık görünümünü azaltır, cilde sıkılığını geri kazandırır ve çevredeki zararlı dış etkenlerin tamamından korur.

Düzenli kullanımda pürüzsüz ve sıkı bir cilt vadeden krem, gözle görülür şekilde değişim başlatır. SPF 20 güneş koruma faktörü ile optimum güneş koruması sağlar ve ince dokusu ile cildin nefes almasını kolaylaştırır

Precious Cream SPF 20 Light Texture 50 ml

FİYAT: 387 TL

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı

DIVINE CREAM SPF 20

Ölmez otunun benzersiz kokusu, seyahat severlere Korsika adasının yakınlarında olduklarını hissettirir. Korsika adasında esen tuzlu rüzgarlar, bu yabani çiçeğin güneşli notalarını taşır. Bu çiçeğin güneş sarısı rengi, Divine ürün grubunun ambalajlarına rengini vermiş ve ölümsüzlüğünü formüllere taşımıştır.

Ölmez otu (Immortelle) serisi, şüphesiz L’Occitane’ın en çok sevilen ürün gruplarından biridir. Yaşlanma karşıtı başarısı ile bilinen bu ürün grubunun güneş korumalı kremi ise yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından; Divine Cream SPF 20.

Divine Cream SPF 20 50 ml
Fiyat: 652TL

Cildi canlandırmak için

REINE BLANCHEILLUMINATINGUV SHIELD SPF 50

Aydınlatıcı UV koruma özellikli ürün cildin parlaklığını korurumaya ve cildin tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Günlük kullanım sonucu, UV ışınlarına bariyer oluşturur.

Dış etmenlere karşı cildi korumaya, güneş etkisinde kalan cilt eşitsizliklerini önlemeye

cildin belirginleşmesine, cildin canlanmasına yardımcı olur.

Kremin içeriğindeki çayır kraliçesi (Reines des Pres), aydınlatıcı özellikleri ile bilinen zaman içerisinde kendi yapraklarını bile aydınlatan bir çiçektir. İçeriğinde salisik asit bulundurur, cildin aydınlığını artırır ve epidermik tabakayı yeniler. Nemlendirme özelliğiyle, aydınlatıcı UV korumalı ürün eşsiz yumuşaklık ve ferahlık sağlamaya, cildi koruma ve nem kazandırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımdacilde doğal ışıltısını kazanarak taze bir ışıltı sağlar.

Reine Blanche Illuminating UV Shield SPF 50 30 ml

Fiyat: 244 TL

Cilt konusunda eşsiz yetenekli

SHEA LIGHT COMFORTING CREAM SPF 15

Light Comforting Cream, ince ve yağsız dokusu ile karma cildin günlük temel ihtiyaçlarına yanıt verir. İçerdiği yüzde 5 shea yağı ile hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. 48 saatlik uzun süreli nemlendirme sağlarken cildi yumuşatır. Dış etkenlerden korunan cilt gün boyu konforlu kalır.

Burkina Faso’lu kadınlar shea yağını elleriyle üretir. Bu üretim aşamasının elleri yıpratacağı düşünülse de Burkina Faslo’lu kadınların elleri inanılmaz derecede yumuşaktır. L’Occitane, özellikle bu bölgede geleneksel yöntemlerle elde edilen Shea yağının omega 6 bakımından zengin olduğunu keşfetmiştir. Bu moleküllerin cildi nemlendirmek, beslemek ve ekstra koruma sağlamak gibi eşsiz yetenekleri vardır.

Shea Light Face Cream SPF 15 50 ml

Fiyat: 201 TL

SHEA ULTRA RICH KIP BALM SPF 30

Yoğun Shea yağı içerikli bu dudak balsamı, kuru ve çatlamış dudakları nemlendirmeye, onarmaya ve korumaya yardımcı olur. Dudaklarınızın konforu ve yumuşaklığı anında yenilenir. SPF 30 özellikli bu ürün, dudakları besler ve aynı zamanda dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden korur.


Shea Ultra Rich Lip Balm SPF30 12 ml

Fiyatı: 72 TL