Bu bayram diğerlerinden farklı olarak evlerimizde olacak, büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret edemeyeceğiz. Bununla birlikte, bayram coşkusunu ve heyecanını içimizde, evlerimizde aynı şekilde yaşayacak, sabah erkenden kalkarak sevdiklerimizle konuşacağız. Bayram coşkusu bu sene farklı şekilde yaşansa da bayram alışverişinin adresi aynı… Bayram alışverişinin vazgeçilmez adresi Boyner, bu bayramda da müşterilerini mutlu edecek birçok sebebi bir araya getiriyor. Yüzlerce markadan, binlerce ürünün yer aldığı Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de, bir ailenin tüm üyeleri bayram ihtiyaçlarını ayrıcalıklı fırsatlarla karşılamanın mutluluğunu yaşıyor.

Bayram alıverişi denince akla gelen ilk destinasyonlardan biri olan Boyner, evlerimizde karşıladığımız bu Ramazan Bayramı’nda da bir ailenin tüm ihtiyaçlarını bulabileceği zengin bir koleksiyon ve ayrıcalıklı alışveriş fırsatları sunuyor. Boyner mağazalarını ve internet mağazasını bayram alışverişi için ziyaret eden misafirler, hem kendileri hem de sevdikleri için birbirinden güzel seçeneklere bir arada ulaşmanın kolaylığını ve ayrıcalığını yaşıyor.

Bayram alışverişiniz için aradığınız her şey Boyner’de

Boyner, Ramazan Bayramı’nda hem yetişkinler hem de çocuklar için birçok seçeneği bir araya getiriyor. İlkbahar-yaz koleksiyonu ile sezonun en trend ürünleri müşterilerle buluşuyor. Havaların ısındığı ve yaz mevsimine geri sayımın başladığı bu günlerde en çok ihtiyaç duyulan tişörtler, tiril tiril gömlekler, elbiseler veya keten kumaşlı ürünler Boyner raflarında öne çıkıyor. Ayrıca vazgeçilmez jean pantolonlar, ayakkabılar, çantalar, dünyaca ünlü aktif spor markalarından spor ayakkabıları, şık ve konforlu spor giyim ürünleri bayrama yönelik popüler seçenekler arasında yer alıyor. Bunlarla birlikte aksesuarlar, parfümler ve tüm kozmetik ürünleri Boyner’de ayrıcalıklı fırsatlarla sunuluyor.

Müşterilerinin her zaman yanında olan Boyner, alışverişi kolaylaştıran kampanyalarıyla bayram coşkusunu mağazalarına ve internet mağazası boyner.com.tr’ye taşıyor.