Oyuncak sektörünün öncüsü Mattel, yeni sürprizlerle dolu koleksiyon serisi Cloudees’i piyasaya sürdü.

Birbirinden farklı marka ve oyuncak kategorisiyle 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Mattel, yeni ürünü Cloudees ile bulutlar içerisinde bulunan sürpriz hayvanlarıyla heyecan dolu bir kutu açma deneyimi yaşatıyor.

Mattel’in ailesine dahil ettiği Cloudees; kutu açma, sürpriz öğeler, suyla dönüştürme, sihirli hayvanlar, karıştır ve eşleştir aksesuarlar dahil olmak üzere çocukların sevdiği tüm özellikleri tek bir kutuda topluyor. Koleksiyon oyuncaklarındaki en popüler trendlerin tamamını bir araya getiren marka, 14 farklı figürle çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bulut formundaki kutuya su ekleyip salladığında Cloudees karakteri ortaya çıkıyor ve paketin içinden çıkan 6 sürpriz aksesuarla eğlence devam ediyor. Tek boynuzlu atlar, kaniş köpekler, lamalar ve fantastik hayvanlardan oluşan koleksiyon 7 farklı diyardan toplam 14 karakter içeriyor.

Çocuklar; toplamaktan büyük keyif alacakları Koala Breezy, Tek Boynuzlu At Frolicking, Kaniş Köpeği Prancy, Tembel Hayvan Dapper ve çok daha fazla Cloudees karakteri ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Paketlerin içerisinde takılabilir yumuşak kuyruk gibi aksesuarların yanı sıra, bulut kutusunu ve karakterini istedikleri yere beraber götürebilmeleri için bir anahtarlık detayı da bulunuyor.

Mattel Hakkında:

Mattel, kaliteli oyuncakların ve tüketici ürünlerinin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış, sektörünün önde gelen, tüm çocuklar için global bir eğlence şirketidir. Mattel olarak; oyun yoluyla çocuklara ilham veren ürünleri ve onları eğlendiren, geliştiren yenilikçi deneyimleri yaratıyoruz. Barbie®, Hot Wheels®, Fisher-Price®, Thomas & Arkadaşları® ve MEGA® gibi ikonik marka portföyümüzle birlikte; diğer popüler markalarımız için global şirketlerle yaptığımız lisans partnerliğimiz sayesinde tüketicilerimizle bağ kuruyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında film ve televizyon içerikleri, oyun, müzik ve etkinlikler yer almaktadır. Mattel olarak 40 lokasyonda faaliyet göstermekte ve dünyanın önde gelen perakende ve teknoloji şirketleri ile işbirliği içinde 150'den fazla ülkede ürün satmaktayız.1945'teki kuruluşundan bu yana Mattel; çocukların dünyasını keşfetmek için ve çocukların maksimum potansiyellerine ulaşmalarını desteklemek için güvenilir bir ortak olmaktan gurur duyuyor.