Covid-19 salgını, modern dünyanın şimdiye kadar yaşadığı en zorlu ortamlardan birini yarattı. Karşı karşıya kalınan her zorluk aynı zamanda yeni fırsatların da önünü açtı. Yeni düzendeki dünyaya hazırlanırken, marka liderliği her zamankinden daha önemli hale geldi.

Daha parlak bir gelecek inşa etmek için geçmişi iyi analiz edip, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir “yeni normalleşme” üzerine fırsatlar sunmak hedefli, global vizyonu yerel dinamiklerle harmanladığımız online mini konferans serimiz SB Turkey Talks devam ediyor.

Fikir paylaşmak hiç bu kadar önemli olmamıştı...

Online mini-konferans serisinin ikincisi; “Yeni Normal: Yeni Tüketim” başlığıyla, 7 Temmuz 15.00 - 17.00 saatleri arasında takip edilebilecek. Türkiye’de ve dünyada insanların için yaşam kalitesini arttırma hedefi ile olan BSH Türkiye iş birliğiyle gerçekleşecek konferansta, hem global hem de ülkemizdeki marka ve fikir liderlerinden oluşan konuşmacılar yeni normalde değişen tüketici davranışları, bu davranışların kalıcılığı, yeni normalda en etkili iletişim stratejileri gibi konularda önemli bilgiler verecek.

Kreatif ve büyük fikirlerin canlandırıcısı kültürel antropolog Philip McKenzie ve Stratejik pazarlama lideri Garrison Group Kurucu CEO‘su Paul Garrison’ın da yer alacağı konferansta, BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın beyaz eşya sektöründe yeni normalde değişen tüketici davranışlarına yönelik detaylı analizlerini aktaracak. Sustainable Brands Turkey Ülke Lideri Semra Sevinç, marka ve pazarlama danışmanı Ahmet Akın ile birlikte Türkiye’de yeni tüketici davranışlarını konuşacak. Katılımcılar arasında Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Ipsos CCO’su Yasemin Özen Gürelli, OMD Turkey CEO’su Nüzhet Algüneş, Sustainable Brands Turkey VP’si Burcu Yılmaz da bulunuyor.