Türkiye’de en çok eve giren bulaşık deterjanı markası* Finish, daha az kimyasal ile maksimum güç ve mükemmel parlaklık sağlayan yeni ürünü Quantum Max ile Siemens’in yenilikçi iSensoric teknolojisi “Yarının Suyu” için güçlerini birleştirdi.

“Finish Quantum Max ve Siemens varken musluklar açılır mı, bulaşıklar sudan geçirilir mi?”

RB Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, Finish ve Siemens’in su tasarrufu ve kaynakların korunması için sahip oldukları anlayışın birleştiğini söyledi: “Finish markamızla iki yıldır Yarının Suyu hareketimiz çerçevesinde önemli iş birlikleri yapıyoruz. Su tasarrufu konusunda dünyada saygınlığı herkes tarafından kabul gören Siemens ile yaptığımız ortak girişim, markalarımızın tüketiciye verdiği en önemli mesajı barındırıyor. Yarının Suyu için hep birlikte harekete geçmeliyiz.”

Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu iSensoric teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin, elde yıkmaya göre 57 litre su tasarrufu sağlayarak, yalnızca 6.5**

litre su kullandığını hatırlatan BSH Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter, “Siemens Ev Aletleri, yenilikçi teknolojiyi odağına alarak geleceğin ev yaşamına yön veren bir marka. Akıllı sensor çözümümüz iSensoric ise sürdürülebilir teknolojinin kaynağı. Doğru deterjan miktarını otomatik olarak tespit ederek doğru şekilde kaynak kullanımı sağlıyor. Siemens’in üstün teknolojisini ve Finish’in hijyen gücünü birleştirerek Yarının Suyu için el ele verdik. Böylece kullanıcılarımız da bu seferberliğe katılarak günlük hayatın içerisinde Yarının Suyu için verimliliğe katkı sağlamış olacak.” dedi.

Merter “Yarının Suyu” Projesine destek kapsamında Siemens iSensoric Bulaşık Makinesi alanlara bir yıl boyunca kullanabilecekleri Finish deterjan hediye edileceğini sözlerine ekledi.