Folikasit kaynağı olan Hero Baby organik bebek bisküvisi, sütte hızlı bir şekilde eriyerek bebeklerin günlük ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ek gıdaya geçiş döneminde annelerin hayatına kolaylık getiren yeni ürün, yaz aylarında da bebek çantalarında yerini alıyor.

Formülünde bulunan çinko, demir, kalsiyum ve A, D vitaminleriyle bebeklerin sağlıklı gelişiminin en anlamlı destekçilerinden biri oluyor*. Sağlık profesyonelinin tavsiyesine göre biberonla da rahatlıkla tüketilebilen organik bebek bisküvisi, organik buğday unuyla harmanlanıyor. Bebeklerin damak zevkine uygun bir şekilde üretilen organik bisküvi, annelerden ilham alıyor.

*Hero Baby Organik Bebek Bisküvisinde beslenme referans değerleri, % 47 A Vitamini, % 37 D Vitamini, % 35 Kalsiyum, % 37 Çinko ve %50 Demir oranındadır.


Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Leznburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 132 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.