Netatmo IoT(Nesnelerin İnterneti) ürünleri ile Legrand, yaşam alanlarınızıgüvenlik, enerji, hava kalitesi ve hava durumu alanlarında son derece kolaylaştırıyor. Akıllı alarm sistemleri, akıllı termostat ve radyatör vanalarına kadar her alanda hayatınız daha konforlu hale geliyor.

Akıllı alarm sistemleri, iç ve dış kameralar, duman alarmı ve siren ürünleri evinizin güvenliğini maksimum seviyeye taşıyor. Ayrıca Netatmo kameralarının en önemli özelliklerinden birisi olan yüz tanıma özelliği sayesinde aile fertlerinizi, evcil hayvanlarınızı ve araçlarınızı tanıtabilme olanağından yararlanabiliyorsunuz.

Akıllı termostat ve radyatör vanaları ile evlerinizin konfor seviyesini pratik bir şekilde dilediğiniz gibi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Yaşam alanınızda, hava kalitesi ve temizliği çok önemli bir yer kapsıyor. Özellikle bebekliya da solunum yolu rahatsızlığı olanlar için Netatmo, mobil uygulamadan da eşzamanlı olarak kontrol edebileceğiniz sistemi ile evinizi ferah ve temiz tutmanıza yardımcı oluyor.

Netatmo IoT ürünleri, Apple Homekit, Google Home ve Amazon Alexa gibi sesli asistanlarla uyumlu olup hava durumu ile ilgili daha ayrıntılı bilgiler elde etmenizi sağlıyor. Özellikle seracılık ve çiftçilik ile uğraşanlar için olumsuz hava koşullarını bildirmesiyle hayat kurtarıcı oluyor.

Mottosu “Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler” olan Legrand bu motto ile paralel olarak, gelişen teknolojinin bir parçası olmayı her zaman ana hedeflerinden birisi olarak tutuyor. Tüm bu ürün yelpazesi sayesinde Legrand kullanıcılarının ise teknolojiyle iç içe olabilmesine olanak tanıyor.