Mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta hayatınızın en özel ‘evet’ine, tasarladığı birbirinden şık alyanslarla eşlik ediyor. Ariş yeni alyans koleksiyonu ile klasik alyans modellerinin yanı sıra altının beyaz ve gold renklerinin de kullanıldığı, büyüleyici modern tasarımları kendine hayran bırakıyor. Pırlanta ile taçlandırılmış göz kamaştıran alyans modelleri ise sonsuz aşkla çarpan yüreklerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

Tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta, birbirinden şık alyans modelleriyle hayatınızın en mutlu anına eşlik ediyor. Hayatınızın en özel ‘evet’ine, tasarladığı birbirinden şık alyanslarla eşlik eden Ariş, yeni alyans koleksiyonu ile klasik alyans modellerinin yanı sıra altının beyaz ve gold renklerinin de kullanıldığı, büyüleyici modern tasarımları kendine hayran bırakıyor. Pırlanta ile taçlandırılmış göz kamaştıran alyans modelleri ise sonsuz aşkla çarpan yüreklerin rüyalarını gerçeğe dönüştürüyor.

Aşıkların sonsuzluğa sözü

Aşıkların sonsuzluğa sözü olan alyanslar, Ariş’in usta işçiliğini eşsiz tasarımlarıyla buluşturduğu farklı koleksiyonu ile her zevke hitap ediyor. Çiftlerin birbirine kalpten bağlılığını simgeleyen alyanslar, Ariş’in fark yaratan çizgileriyle evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerin en mutlu günlerini daha da anlamlı kılacak. Günlük kullanımlar için de son derece şık bir seçenek oluşturan modellerle, sonsuz aşkınızın simgesi her an yanınızda olacak.

Tüm ürünlerine www.arispirlanta.comadresinden ulaşabileceğiniz Ariş Pırlanta, siparişlerinizi adresinize kadar ulaştırıyor.Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı), twitter (ArisPirlanta), instagram (aris_pirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Bilgi için:

Amazon İletişim: Jülide Çağlı, 0530 944 71 76, julide@amazoniletisim.com.tr

Ariş Pırlanta hakkında

Aşkla, sanatla, ustalıkla…

114 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.

Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.