Sağlık Sigortası ücretsiz 7/24 Bilgi:TIKLA

İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bodrumla birlikte 4’üncü şehirde 11’inci merkeziyle faaliyet gösterecek uluslararası laboratuvar zinciri olan Synevo, tüm dünyayı etkisi altına alan küresel pandemi döneminde Türkiye’ye yatırım yapmaya devam ediyor.

Avrupa’nın ‘Sağlıklı Yaşam Laboratuvarı’ Synevo, dünya çapında 96’ncı laboratuvarını ve hizmet noktası olarak 600’ün üzerindeki noktasını, Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra 11. hizmet noktası olan 5. laboratuvarını Bodrum’da açıyor. Bodrumlular sağlıklı yaşam testleri için artık büyük şehirlere gitmek zorunda kalmayacak. Ayrıca mobil hizmetle evde, otelde, marinada, iş yerinde kan verebilecek. Bodrum ve çevresinde yaşayanlar, 5 bin farklı testi tek bir sağlık hizmet sunucusunda yaptırabilme imkanına kavuşacaklar.

Çoğunluk hissesi bir hayır kurumuna bağışlanmış olan Medicover Holding bünyesindeki Synevo, Bodrum’da yine iyiliklerin buluşmasına vesile olacak.

İyilik Kolyeleri Sakajewa’nın yaratıcısı Gazeteci Ayşe Arman açılışı onurlandıracak ve rengârenk kolyeler davetlilerin boynunu süsleyecek.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerinin el emekleri ile boyadıkları tabaklar da Synevo tarafından alınarak günün anısına davetlilere hediye edilecek.

Synevo Bodrum Laboratuvarı’nın açılışı;

Synevo Laboratuvarı Genel Müdürü Gürkan Gelibolu,

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras,

Bodrum İlçe Sağlık Müdürü Dr. Nuray Oral,

Gazeteci Ayşe Arman,

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Başkanı İbrahim Akkaya’nın katılımı ve

Oyuncu Barış Hayta’nın sunumuyla 4 Ağustos Salı günü saat 16:00’da gerçekleşecek.

Açılış törenimizi onurlandırmanız ve bizlerle birlikte olmanız dileğiyle…

Açılışımızı onurlandıran siz değerli basın mensuplarımıza ‘Covid-19 Antikor Testi’ hediye edilecektir.

TARİH: 4 Ağustos 2020 Salı
SAAT: Açılış: 16.00-17.00 Kokteyl: 17.00
YER: Bodrum Synevo Laboratuvarı Konacık Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:49 Bodrum/Muğla