Anadolubank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ahmet Yiğit atandı

Verimli, karlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank,banka bünyesinde bir atama gerçekleştirdi. Anadolubank kariyerine 2017 yılında başlayan ve profesyonel çalışma hayatına çok sayıda başarı ekleyen Ticari Bankacılık Satış-1 Bölüm Başkanı Ahmet Yiğit, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etti.

Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, sürdürülebilir büyüme stratejisiyle ve ekibindeki deneyimli isimlerle yoluna devam ediyor. 2017 yılında Anadolubank’taki kariyerine Ticari Bankacılık Satış-1 Bölüm Başkanı olarak başlayan Ahmet Yiğit, Kurumsal ve Ticari Bankacılık Bölümü Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etti.

1995 yılında Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Yiğit, iş yaşamına aynı yıl Esbank’ta başladı. 1998’de Tekstilbank’ta, 2001’de Türk Ekonomi Bankası’nda ve 2012’de Odeabank’ta çalışan Yiğit, 2017 yılından bu yana Anadolubank’ta Ticari Bankacılık Satış-1 Bölüm Başkanı olarak görev almaktaydı.