Porselen sektörünün öncü markası ve üreticisi Porland, sır içi ve sır altı üretim tekniği ile ürettiği porselen ürünlerini ömür boyu desen çıkmama garantisi ile kullanıcılarla buluşturuyor. Porland’ın 1996 yılından bu yana en güncel teknolojileri kullanarak, özgün üretim yöntemleriyle ürettiği bu ürünlerin renkleri ve desenleri bozulmuyor, aşınmıyor ve hep aynı görünümünde kalarak ömürlük kullanım sağlıyor.

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, bir ilke daha imza atarak porselene bir ömürlük kullanım özelliğini getiriyor. Geniş ürün yelpazesinde sır içi ve sır altı üretim tekniği ile ürettiği koleksiyon ürünlerini “Ömür boyu desen çıkmama garantisi” ile kullanıcılarıyla buluşturan marka, porselenin zamansız ruhunu renk ve desenlerine de yansıtıyor.

Sır'ın içine altına ve içine gömülen desenler ömür boyu canlı kalıyor

Porland’ın Ömür boyu desen çıkmama garantisi ile sunduğu porselen ürünlerin desenleri 1996 yılından bu yana güncel teknolojilerle entegre ettiği özel tekniklerle uygulanıyor. Yüksek ısıda fırınlanan bu özel ürünler, Porland’ın özgün uygulama teknikleriyle porselene parlaklığını veren camsı yüzeyin yani sır'ın içine gömülüyor ve ömür boyu renk ve desenlerin aynı görünümde kalmasını sağlıyor. Ömür boyu desen çıkmama garantisi altındaki ürünler bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.