Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, ‘TikTok Live’ için özel olarak düzenlenen ‘DJ Kabini’ etkinliğiyle festival tadında bir organizasyonu kullanıcılarının ayağına getiriyor. Türkiye’nin ünlü DJ’leri ‘DJ Kabini’nde çalıyor

TikTok Live özelliğiyle kullanıcılarının canlı videolar yayınlamasına fırsat veren TikTok, şimdi de TikTok Live’da özel etkinlikleri binlerce kullanıcısıyla buluşturuyor.

TikTok Live ‘DJ Kabini’ etkinliğiyle Türkiye’nin ünlü DJ’leri canlı setlerini çalıyor, eğlenceyi olduğunuz yere getiriyor. TikTok Live yaz coşkusunu müziğin ritmiyle kutlamayı özleyenlere bir hafta boyunca festival tadı yaşatıyor. 10 Ağustos’ta DJ Arem Özgüç ve DJ Arman Aydın ile başlayan etkinlik, 12 Ağustos’ta ‘Raf’ ve ‘Geçmiş Değişmez’ şarkılarıyla tanınan prodüktör ve DJ Deeperise ile devam ediyor.

Her gün 19.00’da başlayan ‘DJ Kabini’nde 13 Ağustos Perşembe günü dünyaca ünlü şarkıcılara remiksler yapan DJ ve prodüktör Burak Yeter pikapların başına geçiyor. Burak Yeter TikTok Live’da canlı yayınla eğlencenin çıtasını yükseltiyor. Ünlü DJ ile birlikte DJ Demre Epic de çaldığı şarkılarla dinleyenlere enerji veriyor.

14 Ağustos Cuma DJ Sedef Kültekin ile sürecek festival coşkusu 15 Ağustos Cumartesi günü DJ Serdar Ayyıldız ile final yapacak. Türk popçulara yaptığı remiksler ve düzenlemelerle tanınan DJ ve prodüktör Serdar Ayyıldız, kendi prodüksiyonlarını ünlü isimlerin seslendirdiği ‘King of İstanbul’ adındaki albümünü geçen yıl yayınladı.

TikTok Live, ‘DJ Kabini’ ile kullanıcılarına evlerinin rahatlığında büyük partilerin keyfini ve heyecanını yaşatıyor. Bu eğlencenin bir parçası olmak çok kolay ve çok keyifli.

“DJ KABİNİ” PERFORMANSLARININ TAM LİSTESİ

12 Ağustos Çarşamba Deeperise (@deeperise)

13 Ağustos Burak Yeter Perşembe (@burakyeter)

13 Ağustos Perşembe DJ Demre Epic (@demre_)

14 Ağustos Cuma DJ Sedef Kültekin (@djzumbasedef)

15 Ağustos Cumartesi Serdar Ayyıldız (@serdarayyildizdj)