Next Level AVM, bünyesine D’S Damat markasını da katarak büyümesini sürdürüyor…

JLL Türkiye tarafından yönetilen, ödüllü mimarisi ve prestijli konumu ile Ankara’nın en özel alışveriş merkezlerinden Next Level Alışveriş Merkezi, bünyesine kattığı yeni markalarla alışveriş tutkunlarının ilk adresi olmaya devam ediyor.

Erkek giyiminde şıklık ve kalitenin adresi D’S Damat, Next Level Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı. Marka inovatif, yüksek terzilik ürünü ve doğa dostu materyallerden oluşan ürünleri ile 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarını yeni mağazasında müşterilerinin beğenisine sunuyor. Next Level’daki açılışa özel indirimler de uygulanıyor.

Temiz ve güvenli alışveriş

Pandemi dönemine özel hijyen timlerinin oluşturulduğu Next Level AVM, hijyen ve güvenlik açısından Ankara’nın örnek gösterilen projelerinden biri oldu. Tüm tedbirlerin en üst seviyede alındığı alışveriş merkezinde ziyaretçi girişlerinden mal kabul girişlerine, ortak alanlardan yürüyen merdivenlere kadar her nokta titizlikle temizleniyor, tüm detaylara büyük bir özen gösteriliyor. 24 saat yüzde yüz temiz hava sağlanan alışveriş merkezinde, sosyal mesafe kuralı uygulanırken, maskesiz giriş yapılamıyor.