Anadolubanklılar QNB Finansbank ATM’lerini İndirimli Kullanabilecek
Verimli ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. İki banka arasında yapılan anlaşma çerçevesinde Anadolubank müşterileri artık QNB Finansbank ATM’lerinden bankacılık işlemlerini avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak çözümler sunmayı sürdürüyor. Anadolubank müşterileri, iki banka arasında yapılan anlaşma kapsamında artık QNB Finansbank ATM’lerinden de bankacılık işlemlerini indirimli yapabilecek.

Anadolubank müşterileri, ATM anlaşması kapsamında; QNB Finansbank ATM’lerinden ay içerisinde beş kez herhangi bir komisyon ödemeden para çekebilecek. Beşinci işlemden sonra yapılan para çekme işlemlerinde ise yüzde 50 indirim uygulanacak. ATM anlaşması kapsamında diğer tüm sorgulama ve para yatırma işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilecek.

Anadolubank, hem bireysel hem de ticari bankacılığa yönelik sunduğu yenilikçi çözümlerle müşterilerine hizmet vermeyi sürdürecek.