Shea Yağı ile zenginleştirilmiş Farmasi’nin yeni Nudes Lip Gloss’u, dudaklarınızda yapışkan his bırakmadan nemlendiriyor ve daha dolgun bir görünüm sağlıyor.

Tüm tenler ile uyumlu özel nude tonların, dudaklarınızda bırakacağı ıslak ve dolgun görünümü ve kremsi parlak bitişini çok seveceksiniz!

Nudes Lip Gloss For All , 75TL yerine SADECE 37,99TL tanışma fiyatı fırsatıyla Ekim kataloğunda!

TümFarmasi ürünlerini keşfetmek ve indirimli almak için, hemen siz de farmasi.com.tr’yi ziyaret edin, ÜCRETSİZ üye olun!

Editöre Bilgi:

Dünyanın en prestijli doğrudan satış sitesi Direct Selling News’ün 2020 verilerine göre Farmasi, global düzeyde en büyük 100 doğrudan satış kozmetik markasının yer aldığı listede 32. sıraya yükselmiştir.

Farmasi Hakkında:

Kozmetik ve sağlık sektöründe 70 yıllık deneyim...

Türkiye’nin lider doğrudan satış ve üretim firması Farmasi’nin temelleri 1950 yılında kendini bilime ve ilaç üretmeye adayan Dr. Cevdet Tuna ile atıldı. Dr. C. Tuna, Almanya Goethe Enstitüsü’nde Tıp Eğitimi sonrası Türkiye’ye dönüş yaptı ve 1950 yılında Tan Laboratuvarlarını kurdu. Geliştirdiği yüzlerce farklı formülde ilaç üretimi yaptıktan sonra kimyevi hammadde tedarik etmek üzere Tan Ecza Deposu’nu kurarak 14 bin eczacı müşteriye hizmet verdi. Dr. C. Tuna, oğlu Hakan Tuna ile 1985 yılında kozmetik ve kişisel bakım sektörüne girdi. Likit ürün üretimi yaparak sektörde varlığını sürdüren ve ihracattaki büyük başarısıyla Tan-Alize Kozmetik, ek yatırımlarla büyümeye devam etti. 2003 yılında Farmasi ve Dr. C. Tuna markası doğdu. 2008 yılında ihracat pazarında birinci olan Farmasi 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçti.

Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 200.000 m² büyüklüğü olan ve günlük 1,5 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanarak üretiyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler, ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek dünyada 5 kıta 125 ülkede tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor.