Sağlıklı Tarifleri Paylaş, LG NatureFresh Kazanma Şansı Yakala
Evde daha uzun vakit geçirmeye başladığımız ve daha dirençli ve zinde bir vücuda sahip olmak için çaba sarf ettiğimiz dönem boyunca sağlıklı gıda tüketiminin önemine değinen ve tüketicilerinin daha sağlıklı gıda tüketebilmesi için inovatif ürünler geliştiren LG, şimdi de bir sosyal medya kampanyası ile sağlıklı gıda tüketimini destekliyor.

LG, 5-30 Ekim tarihleri arasında düzenlediği “Sağlıklı Ye” kampanyası ile, buzdolabında bulunan gıdalarla hazırladığı sağlıklı yiyeceklerin fotoğraf ya da kısa videosunu #saglikliye ve #LGLINEAR etiketleriyle sosyal medya hesaplarında paylaşan kullanıcılara, gıdaları 7 güne kadar daha uzun süre taze tutan LG NatureFresh buzdolabı kazanma şansı sağlıyor. Ayrıca LG, kampanya dönemi boyunca, LG NatureFresh Buzdolaplarında 2000TL’ye varan indirimler sunuyor.

LG Electronics (LG), içerisinde bulunduğumuz ve koşullarının her geçen gün farklılık gösterdiği pandemi döneminde tüketicileri sağlıklı beslenmeye, böylelikle bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmeye ve her türlü mikrop ve virüse karşı direnç kazanmaya teşvik ediyor. Özellikle küresel salgındaki artışın grip mevsimi olarak bilinen sonbahara denk gelmesi, sağlıklı beslenerek zinde bir vücuda sahip olmayı daha da önemli hale getiriyor.

LG bu bilinçle, Instagram ve Facebook üzerinden düzenlediği “Sağlıklı Ye” kampanyası ile, tüketicileri sağlıklı gıda tüketmeye çağırıyor. Sağlıklı beslenmenin yolunun sağlıklı gıda tüketiminden, sağlıklı gıda tüketiminin ise, taze gıdadan geçtiğinin farkında olan LG, kampanya katılımcılarına yiyecekleri 7 güne kadar ilk günkü gibi taze tutan LG NatureFresh Buzdolabı kazanma şansı da sunuyor. Kampanya kapsamında, 5-30 Ekim tarihleri arasında #saglikliye ve #LGLINEAR etiketleriyle, buzdolabında bulunan gıdalardan hazırladıkları yiyeceklerin fotoğraf ya da kısa videosunu Facebook ya da Instagram hesaplarından paylaşan katılımcılar, LG NatureFresh Buzdolabı kazanma şansı elde edecek. Kampanya kapsamında, LG NatureFresh Buzdolabının yanı sıra, 20 katılımcı da aralarında LG PK3 Bluetooth hoparlör ve Tefal 5’li saklama kabının bulunduğu hediyelere sahip olacak.

Kampanya döneminin bir başka sürprizi ise, 30 Ekim’e kadar LG Brandshop, Media Markt, Teknosa mağazalarından alınan LG NatureFresh Buzdolaplarına 2.000TL’ye varan indirimler sunulması olacak.

7 Güne Kadar Uzayan Tazelik Süresi

LG Dondurucu Üstte Buzdolabı, LG Nature Fresh özelliğiyle, yiyecekleri klasik buzdolaplarına oranla 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığında, sağlamlığında, tazeliğinde ve tadında tutuyor. LG İnverter Lineer Kompresör sayesinde sıcaklık dalgalanmalarını ±0,5℃ aralığında tutan buzdolabı, DoorCooling⁺™ teknolojisiyle yiyeceklerin tadının ve görüntüsünün korunmasına yardımcı oluyor. LG DoorCooling+™ özelliği, geleneksel soğutma sistemlerinden yüzde 35 daha hızlı bir şekilde cihazın iç sıcaklığını daha eşit hale getiriyor ve soğutuyor. İç kısım ile bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltıyor.

Çoklu hava akışı ile hızlı ve eşit soğutma sağlayan buzdolabında, soğutma havası, buzdolabının her köşesine yerleştirilmiş çok sayıdaki soğuk hava deliği ile sağlanıyor. Ayrıca, LG Dondurucu Üstte Buzdolapları, yenilikçi stiliyle her mutfağa uyum sağlıyor.