28. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, 25 – 26 - 27 Kasım 2020 tarihlerinde…

DÜNYACA ÜNLÜ DEV İSİMLER PERYÖN KONGRE’DE “MASKESİZ” KONUŞACAK

Ülkemizde insan yönetimi alanında kurulan ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin 28 yıldan bu yana aralıksız olarak düzenlediği PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, pandemi dönemi koşulları nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştiriliyor.

25 – 26 - 27 Kasım 2020 tarihlerinde www.peryonkongre.com adresi üzerinden yapılacak PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, iş dünyasını ve gençleri; sadece görüneni değil fazlasını, şimdiyi değil geleceği, makinayı değil insanla yapay zekayı, nelere hazır olup nelere hazır olmadığımızı, iyi olmayı, cesareti ve yeni liderliği “MASKESİZ” birlikte konuşmaya davet ediyor.

Kongre bu sene; New York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Akademik Direktörü Dr. Anna Tavis, Michigan Üniversitesi, Ross School of Business Profesörü Dave Ulrich ve Josh Bersin Academy Kurucusu Josh Bersin gibi dev isimleri ağırlayacak.

03 Kasım 2020, İstanbul;

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin iş dünyası ile alanında uzman profesyonelleri bir araya getirdiği PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, 2020 gündemini hazırladı. Pandemi nedeniyle bu sene online platforma taşınan organizasyonun düzenleneceği tarih, teması ve konuşmacıları da belli oldu.

25 – 26 - 27 Kasım 2020 tarihlerinde www.peryonkongre.com üzerinden online gerçekleştirilecek 28. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi, yine alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacıları, ülkemiz insan kaynakları profesyonelleri ve iş dünyası ile buluşturacak.

Sadece görünenin değil çok daha fazlasının konuşulacağı Kongre’de; “Şimdi değil gelecek, makina değil insanla yapay zeka, nelere hazır olup nelere hazır olmadığımız, iyi olmak, cesaret ve yeni liderlik kavramları” tüm gerçeklikleriyle “MASKESİZ” olarak ele alınacak.

Kongre bu sene; her biri alanında önemli başarılara imza atan yabancı konuşmacıları da katılımcılarla buluşturacak. Thinkers50 2020 Radar’a seçilen, iş dünyasının yakından takip ettiği New York Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Akademik Direktörü Dr. Anna Tavis organizasyonun konuklarından biri olacak.

Business Week tarafından bir numaralı yönetim gurusu seçilen, Thinkers50’de dünyanın önde gelen iş düşünürlerinden biri olarak yer alan Michigan Üniversitesi, Ross School of Business Profesörü Dave Ulrich ve LinkedIn’de 800 binden fazla takipçisi bulunan Josh Bersin Academy Kurucusu Josh Bersin de Türkiye’de ilk kez bir araya gelerek, Kongrenin bu yılki kıymetli isimleri arasında yer alacak.

Türkiye’den ise; Bekir Ağırdır – Konda Araştırma Genel Müdürü, Evrim Kuran – Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Orta Doğu Direktörü, İdil Türkmenoğlu – Bağımsız YK Üyesi, Danışman, Yazar ve Rıza Kadılar – EMCC Dünya Başkanı, Mentor, Eğitimci katılımcılara seslenecek.

“PERYÖN Kongre bu yıl online, herkesi bekliyoruz…”

Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etme vizyonuyla hareket eden PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz: “Pandemi hem çalışanlar hem de kurumlar açısından zorlu bir dönem oldu. Bu süreç bize birlikte öğrenmenin, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmanın ne denli kıymetli olduğunu bir kez daha gösterdi. PERYÖN olarak bu yıl yan yana olamazsak da yine bir arada olmak, üretmek ve birbirimizden öğrenmek hedefiyle Kongremizi dijital ortama taşıdık. Gelecek, iyilik, cesaret ve yeni liderlik gibi pek çok kavramı tüm gerçekliğiyle irdeleyeceğimiz Kongremiz bu yıl online, iş dünyası ile insan yönetimine dair gündemi ve geleceği merak eden herkesi bekliyoruz”.

PERYÖN’ün insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi / yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak, birbirinden öğrenme sürecini özendirmek ve desteklemek amacıyla düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri de bu yıl Kongre’nin son günü olan 27 Kasım 2020, Cuma günü sahiplerini bulacak.