Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, hafta sonu getirilen sokağa çıkma yasağı kapsamında, 65 yaş üstü vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılama amacıyla hizmet vereceklerini duyurdu.

“İlçe Vefa Sosyal Destek Grubu’muza destek olmak amacıyla 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın gıda talep etmeleri durumunda Gölbaşı Belediye Başkanlığı Paylaşım Noktası’ndan ihtiyaçlarının karşılanması için görev başında olacağız” ifadelerini kullanan Başkan Ramazan Şimşek “Belediyemize gelen talepler doğrultusunda kıymetli büyüklerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için çalışacağız. Vatandaşımız yalnız olduğunu düşünmesin. Her türlü ihtiyaçları için günün her saati yanlarındayız” ifadelerini kullandı.

Siz yeter ki #evdekal ın

65 Yaş üstü vatandaşlara evde kal çağrısını da yineleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Bizler her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sizlerin yanınızda bir telefon uzağındayız. Siz değerli büyüklerimizin sağlığı bizler için her şeyden önemli. Lütfen hafta içi de zorunlu ihtiyaçlarınız dışında dışarı çıkmayın” dedi.