Demet Akalın, yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak için Daisy Poliklinik'te bakımlarını yaptırdı.
Bir yıldır yaptırdığı düzenli bakımlar sayesinde cildindeki değişimi fark edilen Demet Akalın, yeni yıl için hazırlık bakımı olarak saten kolejen yüz ve göz bakımı ile birlikte Daisy Polikliniği'nin hazırladığı Baby Face Ultra Vitamin Kokteyli'ni uygulattırdı.

Zamana karşı koruyor

Demet Akalın ayrıca cildindeki renk farklılıklarını gideren kolajenleri artırarak yüzünün ve boynunun sıklaşmasını sağladı. Yoğun tempoda çalışan Akalın, göz altı morluk ve torbalanmaların oluşumuna engel olan bu bakımlarla birlikte vücudunu da zamana karşı korumaya özen gösteriyor. Düzenli bir şekilde selülit ve sıklaşma için Saten Vücut Germe uygulatan Akalın, var olan selülitleri giderip yeniden oluşmaması için de koruma seanslarına devam ediyor.

Tercihi ameliyatsız güzellik

Demet Akalın dünyada Jennifer Lopez, Kim Kardashian, George Clooney gibi ünlü birçok ünlü isim tarafından uygulanan ameliyatsız güzellik yöntemlerini tercih ediyor.
Konuyla ilgili Daisy Poliklinik'in Sahibi Kozmotolog & Medikal Estetik Uzmanı Songül Durur "Yeni nesil ameliyatsız estetik teknolojileriyle hücreler tamir edildiği için yüz şekli bir başkasına benzemeden, ifade kaybına uğramadan, kişinin kendi doğallığı korunarak kişi yıllar önceki haline dönüyor. Jennifer Lopez, Kim Kardashian, George Clooney gibi dünyaca ünlü birçok isim tercih ediyor. Akalın da söz konusu uygulamaları yaptırarak güzelliğine güzellik katıyor" dedi.