EasyVit®’in çocuklar ve büyükler tarafından güvenle tüketilen Omega – 3 deposu EasyFishOil ürünlerinin kalitesi, EPA ve DHA Omega-3 alanında Küresel Organizasyon olan GOED’in “Gururlu Üyesi” logosu ile onaylanmış oldu.
Aktif yaşamı destekleyen kaliteli, bilime dayalı yenilikçi bir besin desteği ailesi EasyVit®’in Omega – 3 deposu EasyFishOil ailesi, artık EPA ve DHA Omega-3 alanında Küresel Organizasyon olan GOED’in “Gururlu Üyesi” logosu ile tüketicileriyle buluşacak.

EasyFishOil’in Kalitesine Global Onay

ConCordix® teknolojisiyle üretilen şeker ilavesiz, beğenilen tada sahip, çiğnenebilir jel formdan oluşan, çocuklar ve yetişkinler için çiğnenebilir Omega – 3 deposu olan EasyFishOil sahip olduğu kalite doğrultusunda tüketiciler nezdindeki beğenisi taçlandırarak artık reyonlarda “GOED Gururlu Üyesi” logosu ile yer alacak.
EasyVit® tüketicilerine EPA ve DHA Omega – 3 tüketimlerinde mutlaka GOED Gururlu Üyesi logosuna dikkat etmelerini öneriyor.

GOED’in Amacı Güvenilir ve Kaliteli Ürünler Üretilmesini Sağlamak
Dünya çapında EPA, DHA ve Omega-3 endüstrisinde aktif olan 170'den fazla şirketi temsil eden GOED, küresel EPA ve DHA bilincini artırmak ve üyelerinin güvenilir, kaliteli ürünler üretmesini sağlamak için çalışıyor.
Dünyadaki en sert kalite standartlarını içeren GOED Monografı ile GOED Etik ve İş Uygulamaları Kuralları beyannamelerini imzalayanların üye olabildiği platformda büyük bir titizlikle yapılan çalışmaların ardından markalara GOED Gururlu Üyesi logosu kullanma hakkı veriliyor.