Her sezona yeni bir macera hedefiyle başlayan ve bu yolculuğunda da klasikleşen ruhunu günümüzün sıra dışı tasarım çizgileriyle buluşturan Bad Bear’ın İlkbahar/Yaz sezonunu ürünleri koleksiyonda yerini almaya başlıyor.

İkonik tasarımları, doğanın gücüne uyum sağlayacak renk ve dayanıklılıktaki ürünleriyle yeni sezonun enerjisini yakalama hedefine odaklanan Bad Bear, özgür ruhuyla kararlı duruşunu bir kez daha sürdürme heyecanını yaşıyor. Dış mekanların tahmin edilemez ve değişimlere açık atmosferini yakalamak için büyük bir heyecan içinde olan Bad Bear, insan-doğa ilişkinin çekiciliğini de vurgulama yolunda cesurca ilerliyor.

Kurulduğu günden bu yana kullanıcısını özgür kılma hissini yaşatan, yeni ifade biçimleri ile keşfetmenin özünü yakalayan Bad Bear, yeni sezona hazırlık sürecinde de ilham aldığı ruhunu tasarımlarına işliyor. Günlük yaşamın yorucu ve yıpratıcı koşullarında hareket kolaylığı sağlayan ürünlerinin geliştirme sürecinde teknolojinin son imkanlarından faydalanan markanın farklı zevklerle uyum içerisindeki kapsamlı ürün çeşitliliği yeni sezonun canlılığıyla bütünleşiyor. Mevsimsel tonların uyumunu, doğanın renklerini bozmadan vermeyi başaran tasarım ekibiyle hazırlanan Bad Bear ürünleri, hayatı coşkuyla yaşamanın hazzına eriştirme yolculuğunu sürdürüyor. Yeni sezonun sıcaklığını ödün vermediği karakteriyle birleştiren markanın fark yaratacak ürünleri şimdiden herkesi özüne çağırıyor.