Koçtaş, temizliğe önem veren ve evlerinin temizliği için çok fazla zaman ve efor harcamak istemeyenler için robot süpürgeleri %20’ye varan indirimlerle satışa sunuyor. Temizliğin en önemli yardımcıları robot süpürgeler, en uygun fiyatlarla sadece koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında...

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste toplayan Koçtaş, pratik kullanımlı robot süpürgeleri en uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Temizliğe önem veren ve evlerinin temizliği için çok fazla zaman ve efor harcamak istemeyenler Roidmi markalı robot süpürge modellerine %20’ye varan indirimlerle sadece koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşılabilir.

Roidmi markalı robot süpürgeler zemin ve halıda toz toplama başarısı ile en iyi sonucu veriyor. Ayrıca 250 dakikaya varan kullanım süreleri, 2 cm engel tırmanma becerisi, temas etmeden tozu boşaltma, mesafe ayarlama sensörü, akıllı dijital ekran ve akıllı yüzey algılama gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Wi-Fi bağlantılı özelliği ise yerinden kalkmadan robot süpürgelerini kontrol etmek isteyenlerin ilk tercihi olacak. Şarjı azaldığında otomatik şarj ünitesine gidip şarj olabilen robot süpürgeler büyük kolaylık sağlıyor.

Koçtaş uzmanları robot süpürge seçerken fırça sayısı, pil ömrü, ses seviyesinin düşük olması, toz ve su haznesinin kapasitesi ve satın alma sonrası hizmetler gibi özellikler doğrultusunda tercih yapılmasını tavsiye ediyor.
Roidmi markaları robot süpürgeler, %20’ye varan indirimlerle sadece koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında hayatını pratik kılmak isteyenleri bekliyor.