UEFA Şampiyonlar Ligi resmi sponsoru Ruffles, futbol kampanyasını başlatırken dünyanın ilk etkileşimli dijital inovasyonu olan Messi’nin Mesajı’nı da tanıttı.

Ruffles’ın ikonik websitesi messininmesaji.com üzerinden futbol devi Lionel Messi, hayranlarına Türkçe dahil 10 farklı dilde kişiselleştirilmiş videolar göndererek, onları maç izlemeye davet ediyor. Sürpriz bir heyecanı paylaşırken maç gününü organize etmeyi kolaylaştıran Messi’nin Mesajı, yenilikçi teknolojisiyle dünyada bir ilke imza atıyor.

“Messi’nin Mesajı” ister yan yana ister ayrı mekanlarda olun, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte maç izlemeyi daha kolay ve unutulmaz bir şekilde organize etmek için geliştirilmiş yapay zeka teknolojisinden güç alıyor. En yeni teknolojileri kullanan platform üzerinden, Messi size özel, kişiselleştirilmiş bir mesaj gönderiyor.

20 ülkede kullanıma açılan “Messi’nin Mesajı” aynı zamanda, Ruffles ile yapay zeka teknolojileri ve yüz haritalamada uzman Synthesia ortaklığının yaratıcı bir ürünü. Messi’nin Mesajı videoları, gelişmiş yapay zeka teknolojisiyle oluşturuluyor. Messi’nin dudak hareketlerini gerçek zamanlı konuşma sesleriyle senkronize eden teknoloji, Messi’nin seçilen dili akışkan bir şekilde konuşuyor gibi görünmesini sağlıyor. Günlük kullanım deneyimini yeni ve şaşırtıcı bir şekilde geliştiren sektör lideri bu teknoloji, daha önce hiçbir marka aktivasyonu üzerinden tüketicilerle buluşmadığı için oldukça dikkat çekiyor. İnovasyon, Messi'nin başrolde olduğu eğlenceli ve bilgilendirici bir tanıtım filmiyle duyuruldu. Film aynı zamanda sosyal ve dijital medyada da yer alıyor.

Hem evde hem de hayatın her alanında futbolseverlerin yanında olan Ruffles, futbol tutkusu, inovatif kampanyaları, en önemli liglerdeki sponsorlukları, ilgi çekici reklam kampanyaları ile futbola vermeyi sürdürdüğü desteğe devam edecek!