'Kadına Şiddete Hayır' sloganı ile yayın hayatına devam eden 'Görkem Uludüz ile Şöhretler Sahada' TV programının ana sponsoru Colortek Türkiye'nin düzenlediği ve Uludüz Medya organizatörlüğünde gerçekleşen lansmanda sanat, spor, iş ve cemiyet dünyası bir araya geldi.

Nefise Karatay, Emre Altuğ, Hasan Kabze, İbrahima Yattara, Haluk Özenç gibi ünlü isimlerin katıldığı davet renkli anlara sahne oldu.

Klasik müzik eşliğinde keyifli vakit geçiren davetliler, günün finalinde Colortek Türkiye'nin showroom ve atölyelerini gezerek uygulamalar ve ürünler hakkında bilgi edindiler.

Gecenin kapanış konuşmasını gerçekleştiren Volkan Candan ise tüm konuklara katılımları için teşekkür ederek, şirketin geçmişi ve faaliyetleri hakkında genel bilgiler paylaştı.

Colortek Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Özruh ve Uludüz Medya'nın sahibi Görkem Uludüz davet sonrasında yaptıkları ortak basın açıklamasında birlikte gerçekleştirecekleri bu tarz etkinliklerin önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği vurgusu yaptılar.