Grand Hyatt İstanbul The Library Lounge sıcacık atmosferiyle sonbahar ve kış aylarında misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Geleneksel İngiliz ‘gentleman's club’ tarzını yansıtan The Library Lounge’ın keyifli ortamına, Ekim ve Kasım ayları boyunca her Çarşamba Suami Ramirez ve Grubu Latin esintileriyle eşlik ediyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, The Library Lounge’ın ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve benzersiz konseptiyle sonbahar ve kış aylarının buluşmalarını keyfe dönüştürüyor. Geleneksel İngiliz ‘gentleman's club’ tarzı, yüksek kaliteli içkileri, el yapımı kokteylleriyle sıcacık bir atmosfere sahip The Library Lounge’da Çarşamba günleri ise Suami Ramirez ve Orkestrası ile Latin rüzgarları esiyor.

Henüz 15 yaşında doğup büyüdüğü Küba’nın renkli müzikal mirasıyla profesyonel sanat hayatına başlayan Suami Ramirez, çalışmalarını 2011 yılından beri “ikinci vatanım” dediği Türkiye’de sürdürüyor. Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars’la tanınan Suami Ramirez artık yoluna tek başına devam ediyor. İspanyolca ve Portekizce’nin yanı sıra biraz İtalyanca, İngilizce ve Türkçe konuşabiliyor. Ailesi Küba’da yaşayan Ramirez, sürekli şarkı söylenen bir evde büyüdüğü için küçük yaşlarından beri müzikle iç içe.

Ramirez, usta müzisyenlerden kurulu 11 kişilik orkestrasıyla Latin Amerika’dan ülkemize uzanan ve tutku ile beslenen özel performansını Ekim ve Kasım boyunca her Çarşamba The Library Lounge konuklarıyla buluşturmaya devam edecek.

Rahat bir koltukta el yapımı kokteyllerini yudumlayarak, ateşin yanında dinlenerek ya da barda oturup arkadaşlarıyla sohbet ederek mevsimin ruhunu yaşamak isteyenler The Library Lounge’da yerlerini ayırtabilir.