Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 2021-2022 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu marka yüzü Burak Özçivit’in başrolde olduğu reklam filmiyle tanıttı. Altınyıldız Classics’in yeni kampanyasında herkes Burak Özçivit gibi giyiniyor!

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in yeni sezon ve yeni reklam filmi “Altınyıldız Classics ile başarıyı üzerinde taşı”ın tanıtımı, 18 Ekim Pazartesi akşamı Ulus 29’da düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti.

BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif’in ev sahipliğinde ve Altınyıldız Classics Marka Yüzü Burak Özçivit’in katılımı ile gerçekleşen “Altınyıldız Classics ile başarıyı üzerinde taşı” lansman davetine aralarında; Ayda Benefrahim, Burak Elmas, Engincan Ural, Enis Habif, ErdemTınarlıoğlu , Fulya-Fatih Terim, Levent Kızıl, Oğulcan Engin, Saba Tümer, Sinan Engin, Tamer Yılmaz, Tuan Tunalı ve Volkan Bahçekapılı, gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’i bu özel gecede yalnız bırakmadı.

Moderatörlüğünü üstlendiği gecede, Buse Terim’in de tercihi Altınyıldız Classics oldu. Önümüzdeki günlerde ekrana gelmeye hazırlanan reklam filmi, davetliler tarafından çok beğenildi.

Gecede konuşma yapan BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, “Başarıyı ilke edinen bir markayız. Genel söylemimiz olan ‘Başarılı’ mottomuzu birkaç sezondur kullanıyoruz ve yeni reklam filmimizde “Başarıyı üstünde taşı” diyoruz. Sevgili Burak ile tam 8 sezondur birlikte çalışıyoruz. Burak’a yıllardır Altınyıldız Classics koleksiyonlarını başarıyla üzerinde taşıdığı teşekkür ediyoruz” dedi.

Yeni sezona başarılı bir giriş yapan Burak Özçivit, “Altınyıldız Classics ile tanışmamızın üzerinden 4 yıl geçti. Altınyıldız Classics ile tam 8 sezondur birlikteyiz. Ben giymeyeceğim kıyafeti tanıtamam. Ben bu kıyafeti giyeceğim, iyi hissedeceğim ki başkasına tavsiye edebileyim. Zaten başarının da böyle geldiğini düşünüyorum. O yüzden kıyafet seçimlerinde ve koleksiyonu hazırlarken toplantılar yapıp bire bir konuşuyoruz. Yaz/kış üzerine birçok koleksiyon yapıyoruz. Mevsimle çok iç içeyiz. Altınyıdız Classics’in kumaşlarından ipliğine olabildiğince doğal olduğunu biliyorum. Bu da çok önemli diye düşünüyorum, o da benimle çok örtüşüyor. Koleksiyonda benim giymeyeceğim kıyafetleri kullanmıyoruz. Günlük hayatta da giydiğim her şey Altınyıldız Classics koleksiyonundan. Çok eğlenceli bir reklam filmi oldu. Beş farlı senaryo vardı benim seçtiğim senaryo reklam filmi oldu. En içime sinen senaryo bu oldu. Umarım herkes izlerken, benim aldığım kadar keyif alır” dedi.

Asansörde, cafede, sokakta, davette herkesin Burak Özçivit gibi giyindiğini gördüğümüz “Altınyıldız Classics ile Herkes Burak” reklam filmi, Burak Özçivit’in asansörde kendisi gibi sarı kaban giymiş birilerini görmesiyle başlıyor. Elektrikli scooter’ına binip yola çıktığında yol boyunca kendisi gibi sarı kaban giymiş kişileri keşfetmesiyle devam ediyor; cafede oturanlar, davete katılanlar ve şehirdeki herkes…

Daha çok casual tarzın öne çıktığı Altınyıldız Classics’in yeni sezon koleksiyonu; şık, rahat ve göz alıcı olmanın müjdesini verirken günümüzün son trendlerini yansıtıyor. Altınyıldız Classics’in yeni sezon koleksiyonu ile en rahat ve en tarz parçalar, stilize şıklığı garantilemek isteyen erkekler için…