#7 gün 24 saat sigorta hizmeti Merka Anadolu sigorta

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük otomotiv ticaret ve yaşam merkezi Otonomi’nin model olarak alındığı, Sincan’da hayata geçecek olan Vega Otonomi için NATA Holding ve SİMAS arasında imzalar atıldı

NATA Holding ve Sincan Motorlu Araç Satıcıları Derneği (SİMAS) işbirliğiyle hayata geçirilen, Sincan bölgesindeki oto galerileri bir araya getirerek nitelikli ticaret imkanı sağlayacak; bölgeyi ve bölge halkını rahatlatacak Vega Otonomi’nin imza töreni büyük bir katılımla Tavacı Recep Usta’da gerçekleşti.

NATA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık ve SİMAS Başkanı Gökhan Çalışkan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç ve motorlu araç satıcıları katılım gösterdi.

Programın açış konuşmasını gerçekleştiren Namık Tanık, emeği geçen herkese teşekkür ederek proje hakkında bilgiler verdi. Tanık, ‘’Sincan’da Ayaş yolu üzeri Başer kavşağında hayata geçireceğimiz Vega Otonomi projesinin imzalarını atıyoruz. A Tasarım Mimarlık tarafından projelendirilen Vega Otonomi’de 151 oto showroom ve 58 ofisin yanı sıra noter, banka, ekspertiz, araç stüdyosu, araç bakım ve yıkama alanları ile sosyal alanlar da olacak. Böylelikle bölgede dağınık halde bulunan oto galeriler bir alanda toplanmış olacak. Sincan Belediye Başkanımız Sayın Murat Ercan’a, Etimesgut Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel’e, MASFED Genel Başkanı Sayın Aydın Erkoç’a ve SİMAS Başkanı Sayın Gökhan Çalışkan’a destekleri için teşekkür ederim. Vega Otonomi Başkentimize hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan yaptığı konuşmada ‘’Öncelikle Ankaramıza katma değer sağlayacak, kentimizin kalkınmasında önemli bir rol oynayacak bu proje herkese hayırlı olsun. Bu iş birlikleri, güç birlikteliği yatırıma döner ve insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltir. Birlikten güç doğar’’ değerlendirmelerinde bulundu.

Vega Otonomi’nin bölgede başka yatırımların da önünü açacağını ifade eden Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ise ‘’Bu proje sadece ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızı değil, biz yöneticileri de rahatlatacak; istihdam ve katma değer sağlayacak’’ dedi.

MASFED ve Otonomi’nin kurucularından Başkan Aydın Erkoç ise yaptığı konuşmada ‘’2016 yılında hayata geçirdiğimiz Otonomi’nin, gerek teknik alt yapısı, gerekse kusursuz işleyişi ile model alınması bizi gururlandırıyor. Şimdi de Sincan bölgesinde hayata geçirilen Vega Otonomi sayesinde bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız A’dan Z’ye tüm işlemlerini tek bir merkezde gerçekleştirerek güvenle alışveriş yapabilecek. Ankaramıza hayırlı olsun’’ diye konuştu.

SİMAS Başkanı Gökhan Çalışkan da dernek olarak böyle bir projenin içinde yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek ‘’Mesleğine yatırım yapan, bizlere inanan, hayallerimizin peşinden gelen tüm motorlu araç satıcısı esnafımıza teşekkür ederim’’ dedi.

Programın sonunda NATA Holding ve SİMAS arasında işbirliği imzaları atıldı.