Yeni yıl tüm heyecanı, yepyeni umutları ve planları ile gelirken yılbaşı ruhu ev dekorasyonunda kendini hissettirmeye başlıyor. Yeni yılı, tüm coşkusu ve görkemli sofraları ile karşılamak isteyenler için Madame Coco’nun nar kırmızısı ürünleri; zarif, şık ve göz kamaştıran seçenekleri ile Madame Coco mağazaları

Yılın en çok beklenen, en coşkulu zamanlarından yılbaşı gecesine kısa bir süre kaldı. Yılbaşının en keyifli yanlarından biri de ev dekorasyonuna kırmızı dokunuşlar yapmaktan geçiyor. Madame Coco, koca bir seneyi uğurlayıp yepyeni bir yılı karşılarken, bereket sembolü nardan ilham alan kırmızı ürünleriyle evinize zarif ve şık dokunuşlar katıyor. Madame Coco, sofralarınızdan mutfağınıza, oturma odanızdan yatak odanıza kadar evin her yerini zarafet dolu kırmızı bir ışıltı ile süslüyor.

Yeni Yılı En Görkemli Yılbaşı Sofraları ile Karşılayın

Yılbaşı deyince ilk akla gelen gösterişli, zengin ziyafet sofraları olur. Yılbaşı ruhunu yansıtan, en güzel yemeklerin, en özel tariflerin yer aldığı sofralarınızı Madame Coco’nun nar kırmızısı ürünleri ile hazırlayarak keyifli kutlamanıza şıklık ve tarz katabilirsiniz. Görkemli yılbaşı yemeklerinizi; yeni yıl ruhunu pekiştiren ve sunumlarınıza şık bir detay katan kırmızı renkli 7 Parça Titanium Professional Tencere Seti ile pişirebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde çeşit çeşit Rouge Sauvage Sunum Tabaklarını ve Kırmızı Peçeteleri ve Alexanne 4’lü Amerikan Servisi kırmızı Mita Flamlı Masa Örtüsü’nün üzerine yerleştirerek sofranızı şık ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Narın Bereketi Nar Kırmızısı Ürünlerle Evinize Dolsun

Yılbaşı dekorasyonu deyince ilk akla gelen renk tabii ki; nar kırmızısı… Sene sonunun yaklaşması ile evinizin her köşesi, yeni yılı temsil eden kırmızının sıcacık enerjisi ile dolmaya başlıyor. Madame Coco’nun ister yatak odanızda ister salonunuzda kullanabileceğiniz Caresse Baskılı Welsoft Tek Kişilik Battaniyesi ve Bonnie Saçaklı Dokuma Kilimi ile evinize gerçek bir yıl başı ruhu katabilirsiniz. Madame Coco’nun nar kırmızı tonlarındaki Chéri Welsoft Baskılı Battaniyesi, Franck Çift Kişilik Baskılı Saten Nevresim Takımı ve Orient Prunille Halı ile evinizin her köşesine kırmızının sıcaklığını taşırken; Tulipe Kupa ve Paule French Press ile yeni yılın umut dolu enerjisini sadece yılbaşı gecesinde değil tüm sene boyunca hissedebilirsiniz.