Privilege Club ve Velocity ile sık uçan yolcu üyeleri, her iki taşıyıcıda da seyahat ederken Lounge Erişiminden ve ek avantajlardan yararlanacaktır.

Ortaklığın başlangıcını kutlamak için, Virgin Australia'da seyahat eden Privilege Club üyeleri iki kat Avios'un tadını çıkarırken, Qatar Airways'te seyahat eden Velocity üyeleri özel ücretlerin tadını çıkaracak ve Velocity Points milyoneri* olmak için özel bir çekilişe katılabilecekler.

Virgin Australia ve Qatar Airways, Brisbane Havaalanı'nda, Qatar Airways ve Virgin Australia ağlarından erişilebilen çeşitli ülkeleri temsil eden dansçıların yer aldığı bir lansman etkinliği düzenledi.

DOHA, Katar - Qatar Airways, 2021 Skytrax ödüllerinde 'Dünyanın En İyi Havayolu' seçildi ve Avustralya'nın en sevilen taşıyıcısı Virgin Australia, her iki havayolunun ağlarını, salonlarını ve sadakat programlarını önemli ölçüde genişleten, gezginlere önemli faydalar ve yeni destinasyonlar getiren stratejik bir ortaklığa resmen başladı.

Mayıs 2022'de duyurulan ortaklık, kapsamlı Qatar Airways ve Virgin Australia ağlarında 150'den fazla varış noktasına kesintisiz seyahat imkanı sunarak Londra, Paris, Roma ve Atina gibi popüler destinasyonlar da dahil olmak üzere Avustralya, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika arasında yeni bir kesintisiz seyahat kapısı oluşturuyor. 12 Eylül 2022'den itibaren geçerli olmak üzere seyahat için her havayolu şirketinin web sitesinden uçuş rezervasyonu yapılabilir.

Privilege Club üyeleri, Virgin Australia tarafından gerçekleştirilen uçuşlarda Avios ve QPoints kazanabilecek ve Velocity Sık Uçan Yolcu üyeleri artık Qatar Airways tarafından gerçekleştirilen uçuşlar için Hız Puanı ve Statü Kredisi kazanabilecek. Ödül koltuklar artık her iki havayolu tarafından işletilen uygun hizmetler için rezervasyon yaptırmak için de kullanılabilir. 12 Eylül'den itibaren, her iki sadakat programının uygun üyeleri, seyahat sınıflarına bakılmaksızın öncelikli check-in, öncelikli biniş ve dinlenme salonu erişimi dahil olmak üzere ek statü avantajlarından da yararlanacaklar.

Stratejik ortaklık, Avustralya ve Katar için ticaret ve turizm artışı sağlarken, her iki havayolunun müşterileri için de yeni seyahat fırsatları dünyasının kapılarını açacak.

Virgin Australia ve Qatar Airways, ortaklığın başlangıcını anmak için Brisbane Havaalanı'nda, Qatar Airways ve Virgin Australia ağlarından erişilebilen çeşitli ülkeleri temsil eden dansçıların yer aldığı bir lansman etkinliği düzenledi.

Privilege Club ve Velocity Üyeleri için özel promosyonlar

Privilege Club üyeleri, 6 Aralık 2022 tarihine kadar herhangi bir Virgin Australia uçuşunda rezervasyon yapıp uçtuklarında çift Avio kazanacaklar. Benzer şekilde, Velocity üyeleri, Qatar Airways'in web sitesinde 7 Eylül - 12 Ekim 2022 tarihleri arasında 31 Mart 2023 tarihine kadar olan seyahatler için yapılan herhangi bir rezervasyon için indirimli fiyatlar içeren özel bir tekliften yararlanacaktır (engelleme süreleri geçerlidir). Üç şanslı Velocity Sık Uçan Yolcu üyesi de 31 Aralık 2022'den önce Qatar Airways ile uçarak 1'er milyon Puan kazanacak*.

 

 

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı, Sayın Akbar Al Baker şunları söyledi: "Diğer havayollarının aksine, COVID sırasında Avustralya'ya ve Avustralya'dan uçmaya devam etmeye, çaresiz insanları eve götürmeye ve işletmeleri dünyaya bağlı tutmaya kararlıydık, şimdi Virgin Australia'daki iyi arkadaşlarımızla işbirliği içinde varlığımızı daha da güçlendirdik."

"Bu ortaklık aynı zamanda Qatar Airways Privilege Club üyelerinin Virgin Australia'da uçarken Avios kazanmalarını ve kullanmalarını sağlayacak. Yolcular, konforlu bir yolculuk yaratmak için yakın zamanda iki yıl üst üste Dünyanın En İyi Havalimanı seçilen Hamad Uluslararası Havalimanı'ndaki merkezimizin ödüllü olanaklarından yararlanacaklar. Aynı zamanda Avustralya'yı, bu kadar uzun ve zor bir dönemden sonra Qatar Airways uçuşlarında uçan yolcularımıza da açıyor."

 

Virgin Australia Group İcra Kurulu Başkanı Jayne Hrdlicka şunları söyledi: "Bugün, Virgin Australia ve Qatar Airways ile Virgin Australia ailesine resmen katılan sadık Velocity Sık Uçan Yolcu üyelerimiz için inanılmaz derecede heyecan verici bir gün."Uluslararası ağımızı büyütme sözümüzü yerine getirmeye devam ediyoruz ve bugünden itibaren misafirlerimiz, Qatar Airways'in ağında, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika'ya havayolu tarihimizde sunmuş olduğumuzdan daha fazla erişim de dahil olmak üzere dünya çapında 150'den fazla varış noktasına doğrudan erişime sahip olacaklar.

"10,8 milyondan fazla Velocity üyemiz için artık Virgin Australia, Qatar Airways ve tanınmış uluslararası havayolu ortaklarından oluşan uzun listemizle seyahat ederken dünya çapında 500'den fazla destinasyonda Velocity Puanı kazanabilecek ve kullanabilecekler. Uygun Velocity üyeleri, Qatar Airways ile seyahat ederken yolcu salonuna erişim, öncelikli check-in ve uçağa biniş dahil olmak üzere bir dizi premium avantajdan da yararlanacaktır. "Ortaklık aynı zamanda Virgin Australia'nın ünlü misafirperverliğimizi ve Qatar Airways'in müşterileri ve Privilege Club üyeleri ağımızda uçarken Avustralya'da yaşadığımız tüm inanılmaz manzaraları ve benzersiz deneyimleri göstermesine izin verecek.

"Bu harika bir ortaklık ve Qatar Airways ile güçlerimizi birleştirmekten gurur duyuyoruz."

İş seyahati teklifi yakında piyasaya sürülecek

Virgin Australia ve Qatar Airways, yakında Avustralya, Orta Doğu ve Avrupa arasında seyahat eden iş amaçlı seyahat edenler için daha fazla seçenek ve değer sağlayan, iş amaçlı seyahat edenler için pazar lideri bir teklif sunacak.

Çok sayıda ödül kazanan havayolu Qatar Airways, uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2021 Dünya Havayolu Ödülleri'nde 'Yılın Havayolu' olarak ilan edildi. Ayrıca 'Dünyanın En İyi Business Sınıfı', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Salonu', 'Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Koltuğu', 'Dünyanın En İyi Business Class Uçak İçi Catering' ve 'Orta Doğu'daki En İyi Havayolu' seçildi. Havayolu, benzeri görülmemiş bir altıncı kez (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 ve 2021) ana ödülü kazanarak endüstrinin zirvesinde tek başına durmaya devam ediyor.Qatar Airways şu anda dünya çapında 150'den fazla varış noktasına uçuyor ve Skytrax tarafından 'Dünyanın En İyi Havaalanı' seçilen Doha merkezi Hamad Uluslararası Havaalanı üzerinden bağlantı kuruyor.