Biletlerini 9 Ekim’e kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamamdan al, 7 Kasım 2022- 25 Mart 2023 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri vergiler hariç %40 indirimle yurt içine uç!

Satış Tarihi: 7-9 Ekim 2022 (Türkiye yerel saatine göre 7 Ekim 2022 saat 00:00’dan itibaren 9 Ekim 2022 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

· Uçuş Tarihi: 7 Kasım 2022- 25 Mart 2023 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 7 Kasım 2022 saat 00:01’den itibaren 25 Mart 2023 saat 23:59 tarihine kadar olan Pazartesi, Salı, Çarşamba,Perşembe yurt içi uçuşlarında geçerlidir.) (Kampanya 23 Ocak – 2 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli değildir.)

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günü olan yurt içi uçuşları (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

· Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %40 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

· İndirim oranı: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından “Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Yurt İçi %40" butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

· Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

· Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

· Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

· İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

· Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

· Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları'nda belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

· Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.