Bu yayınlar durdurulsun!

Hepimiz televizyon kanallarını gezerken, özellikle müzik kanallarının altında geçen yazılara gözümüz takılmıştır. Eskiden bu mesajlar şarkı isteğinde bulunmak, aşkını itiraf etmek gibi masum şekilde kullanılırken günümüzde bu hizmet sapıklık derecesinde kullanılmaya başlandı.
Geçtiğimiz gün başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum. Telefonuma tanımadığım yüzlerce numaradan arama, sesli mesaj ve yazılı mesaj gelmeye başladı. Hepsi de bayan arkadaş arayan yurdumun Abaza insanları… Tanıdığım ya da tanımadığım bir kişi tarafından Genç TV'de yayınlanan ve sapıklık durumuna gelen mesajlara benim telefon numaram yazılarak erkek arkadaş aradığım mesajı verilmiş. Ben şuan o hattımı kapamak durumunda kaldım. Beni bu şekilde mağdur eden kişiyi tabiî ki bulmam çook zor, fakat bu mesajları yayınlayan kanallara sesleniyorum. Bu numaraları teyit etmeden televizyonda nasıl yayınlarsınız??!! Gece, gündüz demeden televizyonda alt yazı olarak geçen ve çoğunluğu cinsel içerikli olan bu mesajların kaldırılmasını istiyorum.
Göz attığım mesajlarda; Evliyim mutsuzum beni mutlu edecek bayanlar arasın, öpüşmeyi ve sevişmeyi bilen bayanlar çağrı atın ben ararım, bu geceyi benimle telefonda konuşarak geçirmek isteyen bayanlar ses tonumu duyun yeter vs vs vs…
Bu mesajlar hem çocuklarımızın psikolojisini etkiliycek mesajlar, hem benim olduğum gibi mağdur olmaya açık mesajlar…
Bu kanallar evliliklerin yıkılması için de önayak oluyorlar. Para kazanmak uğruna bu şekilde bir hizmet verilmemeli. Bu mesajlar kaldırılmalı, tüm yetkililere başvuracağım.
Kaldırılması için elimden gelen her şeyi yapacağım bu rezilliğe bir son verilmeli…


YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete

AK TÜRKİYE