560 havalimanında Lounge hizmeti alın

Dünyaca ünlü Lounge şirketi Airport Angels Atatürk Havalimanı ile de çalışmak için can atıyor. Dünyadaki 560 havalimanıyla çalışan Airport Angels Atatürk Havalimanı işletmecisi TAV ile görüşmelere başlamış.
Milli havayolumuz Türk Hava Yolları'nın Star Alliance üyesi olduktan sonra Atatürk Havalimanı'nda transit yolcu sayısı oldukça arttı. Transit ve normal yolcu sayısının artması da havacılık firmalarının gözünü Türkiye'ye dikmesine sebep oldu. Türkiye'deki havacılığın göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir pazar haline gelmesi bir çok ünlü firmayı da harekete geçiriyor tabiî ki.
Ülkemizde bankalar kartlarını kullanarak biletlerini alan yolcularına ‘Lounge hizmeti' veriyorlar. Bu hizmetler oldukça ilgi görüyor. Havalimanına gelen yolcu arındırılmış salona geçtiğinde ayrı bir bölmede 7/24 verilen kablolu, kablosuz internet, TV izleme olanağı, sıcak soğuk içecekleri, atıştırmalık aparatifler, gazete dergi okuma hizmetleriyle rahat koltuklarda oturarak uçak saatlerini bekleme olanağı yakalıyorlar. Fakat buradaki bankaların kartlarıyla tanınan avantajlar sadece Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarında geçerli oluyor.
Airport Angels şirketinin Lounge Hizmetinin Türkiye'ye gelmesiyle alınan kart tam tamına 560 havalimanında geçerli olacak.
Airport Angels şirketinin şuan üyesi olan müşterileri Türkiye ile anlaşmaları olmadığı için Lounge Hizmetinden yararlanamıyorlar.
Hem Türkiye'den pay almak hem de mevcut üyelerini memnun etmek isteyen Airport Angels Pazarlama Direktörü Georgina Haspell Türkiye ağıyla görüşmelerine devam ediyormuş.
Türkiye için oldukça hayırlı bir iş olacağına inanıyorum. 560 havalimanında gittiğinizde ayrıcalıklardan rahatlıkla faydalanabileceksiniz.
TAV, el attığı her işi dört dörtlük yapıyor. Eğer bu işe de el atıyorsa eminim Türkiye'ye çok yararlı hizmetler sağlayacaktır.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete

AK TÜRKİYE