Passport’lanın

Sürekli seyahat edenler havalimanlarındaki ayrıcalıkların ne kadar önemli olduğunu bilir.
Ayrıcalıklıysanız havalimanı kapısından girdiğiniz an her şey bambaşka gelir. Aracınız alınır park edilmek üzere götürülür. Valizleriniz taşınır, en önemli ve sıkıntılı olan evre X-Ray cihazından geçmek artık çok kolaylaşır, check in yapılır, pasaport kontrolde sıra beklemeden geçersiniz ve beklemek için en güzel salona yürümek yerine bir golf aracıyla götürülürsünüz, free shoplardan aldıklarınızın bedelini size özel kasalardan ödeme imkanı, havalimanı içindeki restoran ve cafelerde indirimler daha neler neler…
Gerçekten çok ayrıcalıklı ve güzel bir hizmet. Hızlı ve konforlu bir seyahat başlangıcı…
Türkiye'de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa Havalimanı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, Gürcistan'da Tiflis ve Batum, Tunus'ta Enfidha, Makedonya'da ise Üsküp ve Ohrid Havalimanları'nda sunuluyor.
Neyden bahsediyorum?
Tabiî ki TAV Passaport'tan…
TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu, 'TAV Havalimanları Holding olarak yılda 42 milyon yolcuyu terminallerimizde ağırlıyor ve uluslararası kalitede hizmet sunuyoruz. Havalimanı işletmesi alanındaki 10 yıllık tecrübemizi iş odaklı seyahat eden yolcularımız için TAV Passport'a aktardık. Bugün, yolcumuzun seyahatte ihtiyaç duyulabileceği her unsuru bir arada sunan TAV Passport'u kullanıma sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz' dedi.
***
Havalimanında hep sıkıntılar yaşanır, araç park edersiniz aracınızı nereye park ettiğinizi unutursunuz ya da çok yüksek bir otopark bedeli ödemek durumunda kalırsınız.
X-Ray cihazı kemerinizden saatinize, bozuk paranızdan ayakkabınıza kadar her şeyi ortaya dökmek durumundasınız ama bu kartla böyle bir şey yok. Check in ve pasaport kontrol için yaklaşık 1 saat kadar kuyruk bekleme derdiniz ortadan kalkıyor. Küçük şaşal suyun bile aşağı yukarı 5 TL'den satıldığı bir yerde cafe ve restoranlarda indirim almak harika bir durum.
'Primeclass' Lounge'larda kişiye özel ağırlamayla saatlerce kalabileceğiniz bir ortam.
Bu kartın meziyetleri saymakla bitmez bilirsiniz beni ben her şeyi kolay kolay beğenmem. Bu kart gerçekten yolculuk eden insanların sıkıntılarını azaltacak harika bir hizmet. Üstelik bildiğim kadarıyla fiyatı da çok pahalı değilmiş. Ben söylemesi...


YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete

AK TÜRKİYE