YENİ BİR DÖNEM İÇİN HAYDİ İSTANBUL

Artık İl Kongremize sayılı günler kaldı. İnşallah 27 Mayıs 2012'de, yani önümüzdeki Pazar günü, TT Arena Stadı'nda bir ilke imza atacak ve ülkemize tarihi bir gün yaşatacağız.
Başbakanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da şereflendireceği kongremizin her yönden mükemmel geçmesi için yaptığımız çalışmalarda artık sona yaklaşıyoruz.
O gün, sadece katılımın yoğunluğu ve coşkusuyla değil, İstanbul teşkilatımızın organizasyon kabiliyetini göstermek açısından da bizim için önemli bir gün olacak.
Dolayısıyla teşkilat mensubu arkadaşlarımız, bu haftayı çok daha verimli, çok daha yoğun geçirecekler. Yapılmış işleri bir kere daha kontrol edip eksiklikleri süratle tamamlamak için adeta zamanla yarışmalıyız bu hafta.
Teşkilatımızla birçok görevi başarıyla tamamlamanın onurunu daha önce de yaşamıştık. İnşallah bu sefer de yaşayacak, o gün ortaya koyacağımız performansla partimizin, Genel Başkanımızın, İstanbulumuzun ve Türkiyemizin yüzünü ağartacağız.
27 Mayıs 2012, sadece katılımın yoğunluğu ve coşkusuyla değil, İstanbul teşkilatımızın organizasyon kabiliyetini göstermek açısından da bizim için önemli bir gün olacak. İnşallah ortaya koyacağımız performansla partimizin, Genel Başkanımızın, İstanbulumuzun ve Türkiyemizin yüzünü ağartacağız.
BÜLTENİMİZ
Daha önce de ifade ettiğim gibi, AK Bülten İstanbul teşkilatımızın bir nevi yazılı hafızası oldu. Arkadaşlarımız bu sayıda bir anlamda geçtiğimiz dönemin faaliyet özetini çıkarmışlar. Geçmiş sayıların ciltlenme işlemi de tamamlandı, yakında ilçelerimize ulaştırılacak.
Bültenimiz, yeni dönemde de İstanbul teşkilatımızın sesi, soluğu olmaya devam edecek.
Bu vesile bir kere daha emeği geçen arkadaşlarımıza en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye Haberci'yi Facebook'ta takip edin

TÜRKİYE HABERCİ E-GAZETE

  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete
  • e-gazete